امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت آیت الله سید احمد عبادی را تسلیت گفت

دکتر لاریجانی رئیس محترم مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت آیت الله سید احمد عبادی را تسلیت گفت

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی ،رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال آیت الله سید احمد عبادی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

درگذشت عالم ربانی و روحانی مجاهد، ابوالشهید مرحوم آیت الله حاج سید احمد عبادی (رضوان الله تعالی علیه) از علمای بزرگ خراسان جنوبی، موجب تاثر و تالم گردید.

مرحوم آیت الله عبادی از شخصیت‌های برجسته علمی و معنوی استان خراسان جنوبی، بوده که عمری را در جهت خدمت به اسلام و قرآن و گسترش فرهنگ و معارف دینی سپری کرده و منشا اثر فراوان دینی و اجتماعی برای مردم خداجوی و متدین منطقه بوده است.

ایشان همواره در راه دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل (ره) دارای سابقه درخشانی بوده که فرزند دلاور خود را در جهت پاسداری از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در این راه تقدیم کرده است.

اینجانب رحلت این فقیه عالیقدر و معلم اخلاق را به بیت مکرم، بالاخص خاندان گرامی عبادی، حوزه‌های علمیه، شاگردان و ارادتمندان و مجمع نمایندگان محترم خراسان جنوبی تسلیت گفته، برای آن مرحوم رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی- رئیس مجلس شورای اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا