امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دیدار و ابرازهمدردي حجت الاسلام عبادی با خانواده مرحوم ولی اسمعیلی یکی از جانباختگان حادثه مکه

دیدار و ابرازهمدردي حجت الاسلام عبادی با خانواده مرحوم ولی اسمعیلی یکی از جانباختگان حادثه مکه

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه مسئول محترم دفتر بعثه مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی و جانشین سازمان حج و زیارت استان با حضور در منزل مرحوم ولی اسمعیلی که در حادثه سقوط جرثقیل در مسجدالحرام به لقاءالله پیوست، دیدار کردند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی ضمن ابراز همدردي وتسلیت به محضر خانواده‌های آسيب ديده حادثه مسجدالحرام و منا در حج امسال، جان باختن مرحوم ولی اسمعیلی  را به خانواده و بازماندگان وي تسليت گفت.

حجت الاسلام عبادی در این دیدار با بیان اینکه آل سعود حرمت و ارزشی برای جان انسان‌ها قائل نیستند، اظهارداشت: رفتارهای خشن و وحشیانه دولت عربستان با حجاج علی الخصوص در حادثه مصیب‌‍بار منا، نشان‌دهنده دور شدن آنها از جایگاه انسانیت است.

 

وی ادامه داد: سقوط آل سعود با توجه به اختلافات داخلی خاندان، تجاوزهای وحشی‌گرایانه به کشورهای اسلامی و بیزاری مسلمانان نزدیک است.

 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه رفتارهای آل سعود فضای معنویت را از سرزمین وحی گرفته است، تصریح کرد: قومی که صفات عالیه انسانی را ندارد و تاکنون سختی و رنج را ندیده است، هیچ‌گاه رحم و یا حرمتی برای انسان‌ها قائل نیست.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در تماسی که مدیرکل محترم حج و زیارت خراسان جنوبی داشته‌ام، حال عمومی زائر خوب اعلام شد، اظهار کرد: در حال حاضر آقای جهان بین از زائرین خراسان جنوبی در یکی از بیمارستان‌های کشور عربستان بستری هستند که بنا بر گزارش‌ها علائم حیاتی ایشان وضعیت بهتری پیدا کرده است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی که حجت الاسلام اوحدی مسئول محترم دفتر بعثه مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی و آقای غلام‌پور جانشین محترم سازمان حج و زیارت استان وي را همراهي مي كردند، در ديدار با همسر و بازماندگان مرحوم اسمعیلی از خداوند متعال خواست كه اين مرحوم وديگردرگذشتگان حادثه غم بار مكه و منا را مشمول رحمت واسعه خود قرار دهد و مجروحان و آسيب‌ديدگان را شفاي عاجل عنايت فرمايد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا