امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌جنوبی: تاکنون ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی به سیمان باقران اعطا شده است

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌جنوبی: تاکنون ۶۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی به سیمان باقران اعطا شده است

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌جنوبی در خصوص میزان مشارکت بانک ملی در پروژه سیمان باقران گفت: تسهیلات ریالی سیمان باقران ۶۸۵ میلیارد ریال بوده که در سه نوبت در بانک ملی تصویب شده که از این میزان ۶۵۰ میلیارد ریال پرداخت شده و حدود ۳۰ میلیارد ریال باقی مانده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و به نقل از خاورستان،

علی ساعی راد، رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، به اقدامات انجام شده از سوی بانک ملی در سال جاری اشاره کرد و افزود: ارائه تسهیلات به سیمان قاین، سیمان باقران، عموم مجتمع‌های بین راهی و بزرگترین هتلی که درشهر بیرجند ساخته می شود از جمله اقدامات بانک ملی در سال جاری است.

پرداخت ۶۸۵ میلیارد ریال به سیمان باقران

 وی در خصوص میزان مشارکت بانک ملی در پروژه سیمان باقران گفت: تسهیلات ریالی سیمان باقران ۶۸۵ میلیارد ریال بوده که در سه نوبت در بانک ملی تصویب شده که از این میزان ۶۵۰ میلیارد ریال پرداخت شده و حدود ۳۰ میلیارد ریال باقی مانده است.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌جنوبی ادامه داد: سیمان باقران تقریبا تمام شده و انشاالله آینده خوبی خواهد داشت.

ساعی راد بیان کرد: هر استانی با توجه به ظرفیت‌هایش برای رونق اقتصادی اقداماتی را انجام می دهد که از جمله این ظرفیت‌ها منابع مالی، میل، اراده، فرهنگ هر شهر و امکانات زیر بنایی است.

وی به مهم‌ترین اقدامات خود در زمینه حمایت از مراکز صنعتی و تولیدی استان اشاره کرد و گفت: در سال جاری طرح جدیدی درخواست نداشتیم اما برای واحدهای صنعتی و تولیدی موجود هر کدام با مشکلی مواجه بودند که در حدود ۵ الی ۱۰ درصد کمک کردیم.

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌جنوبی گفت: بانک‌ها با توجه به قانون از محل منابع تبلیغات حساب‌های قرض الحسنه و پس انداز می‌توانند در حدود دو درصد در امور فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و بهداشتی هزینه کنند.

ساعی راد اضافه کرد: برای خانه بهداشت روستای درو حدود صد میلیون تومان در سنوات گذشته پرداخت شده است و هم چنین هنرستان شهدای بانک در بیرجند هم از منابع فرهنگی و آموزشی ساخته شده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پرداخت قرض الحسنه از محل حساب‌های قرض الحسنه ای است که مردم در نزد بانک می گذارند حسابهای قرض الحسنه ۲۲ میلیارد ریال بوده که طبق مقررات می توان ۸۵ درصد آن یعنی ۱۹ میلیارد ریال از آن را وام پرداخت شده است.

۵ برابر منابع مردم وام پرداخت شده است

رئیس اداره امور شعب بانک ملی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه ۹۸ میلیارد ریال یعنی تقریبا ۵ برابر منابعی که مردم اضافه کرده اند را وام داده ایم، افزود: هم چنین از محل وصولی ها ۱۸۷ میلیارد ریال بوده است وام هایی پرداخت شده است که جمعا ۲۸۵ میلیارد ریال وام پرداخت شده است که این را از منابع سایر استانها استفاده کرده ایم.

اعطای ۳ هزار و ۵۰۰ فقره وام ازدواج به ارزش ۱۰۵ میلیارد ریال

ساعی راد تصریح کرد: در ۱۱ ماه سال گذشته، ۳هزار و ۵۰۰ فقره وام ازدواج به ارزش ۱۰۵ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی به نقش بانک ملی به عنوان رئیس کمیسیون بانک‌های استان در رفع موانع و حمایت از سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: کمیسیون هماهنگی یک تشکل صنفی است که در راستای یکسان سازی و سهل شدن امور با کل اعضا مشورت و همکاری می کند و با توجه به قانون مسائل و مشکلات سازمان بانکی را هر ماهه در راستای سیاست کلی مورد بررسی قرار می دهد.

نسخه مناسب چاپ

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا