امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: بنیاد برکت بیشترین سرمایه‌گذاری را در خراسان جنوبی انجام داده است

رئیس دفتر مقام معظم رهبری: بنیاد برکت بیشترین سرمایه‌گذاری را در خراسان جنوبی انجام داده است

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: بنیاد برکت تاکنون مبلغ ۲۲۹ میلیارد تومان در این استان سرمایه‌گذاری کرده که در مقایسه با سایر استان‌ها بیشترین سرمایه‌گذاری را داشته است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، آیت‌الله محمد محمدی‎گلپایگانی ظهر امروز در مراسم افتتاح همزمان ۵۰۰ پروژه اقتصادی، مسکن محرومان، مدرسه و مسجد بنیاد برکت در پنج استان کشور، اظهار داشت: بنیاد برکت در ارتباط با خراسان جنوبی اهتمام ویژه‌ای دارد.

وی گفت: بنیاد برکت تاکنون مبلغ ۲۲۹ میلیارد تومان در این استان سرمایه‌گذاری کرده که در مقایسه با سایر استان‌ها بیشترین سرمایه‌گذاری را داشته است، هرچند این استان به نسبت محرومیتی که دارد استحقاق دریافت اعتبارات بیشتر را هم دارد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: خراسان جنوبی مردم ارزشمند، ولایتمدار، متدین و علاقه‌مند به نظام دارد به ویژه شهرستان نهبندان که مورد عنایت خاص مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

محمدی گلپایگانی تصریح کرد: امیدواریم در آینده با امکاناتی که نصیب بنیاد برکت می‌شود این بنیاد بتواند زمینه‌ساز اقدامات بیشتری در شهرستان نهبندان شود.

گفتنی است، در این مراسم ۵۰۰ پروژه اقتصادی، مسکن محرومان، مدرسه، مسجد بنیاد برکت با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، آیت‌الله محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقاوم معظم رهبری و عارف نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت از طریق ویدئو کنفرانس با پنج استان ایلام، هرمزگان، کرمانشاه، خراسان جنوبی و گلستان افتتاح شد.

این طرح‎ها شامل ۲۴ طرح توانمندسازی اقتصادی، ۳۴۵ واحد مسکن، ۴۰ مدرسه، ۷۰ مسجد و ۲۱ پروژه زیربنایی در مناطق محروم و کم‌تر توسعه یافته می‎شود که از جمله پروژه‌های افتتاحی بنیاد برکت بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا