امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان استان : افزایش کیفیت زمینه‌ساز حمایت از تولید کالای ایرانی است

رئیس مجمع نمایندگان استان : افزایش کیفیت زمینه‌ساز حمایت از تولید کالای ایرانی است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: موفقیت در زمینه حمایت از کالای ایرانی با ارتقاء کیفیت کالاهای تولیدی و همت مردم در خرید محصولات ایرانی محقق می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی دوشنبه شب در جشنواره تجلیل ازکارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه کاری، اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی به معنای حمایت از کارگر ایرانی، اشتغال‌جوانان، ملیت ایرانی و عزت داخلی کشور است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بیان کرد: امروزه مقابله با دشمن فعالیت در عرصه جهاد اقتصادی است که با همت مردم، تلاش مستمر و افزایش کیفیت تولید کالاهای داخل داخل در این زمینه نیز موفق می‌شویم.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی ادامه داد: استکبار بر این عقیده است که پیشرفت جامعه اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف به ویژه اقتصادی، موجب الگو شدن ایران در بین سایر کشورها می‌شود و از این جهت از هیچ اقدامی برای ضربه زدن به ایران فروگذاری نکردند.

وی با اشاره به وضعیت ایران و کشور مصر افزود: وضعیت کشور مصر و برخی دیگر از کشورهای عربی منطقه نشان می‌دهد که وابستگی به آمریکا چگونه عزت ملت‌ها را لگدمال می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: استقلال به ویژه استقلال اقتصادی یک ارزش بسیار مهم تلقی می شود که به راحتی نصیب ملت ها نشده و تلاش شبانه روزی می‌طلبد.

وی با اشاره به اهمیت استقلال در پیشرفت کشورها یادآور شد: عده‌ای سخن از رشد اقتصادی کشورهایی چون کره جنوبی می‌زنند ولی باید به این نکته توجه کرد که آمریکا اجازه پیشرفت به هیچ کشور وابسته‌ای در منطقه نمی دهد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا