امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی: ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان از اهداف اصلی دشمنان در کشتار شیعیان مصر است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی: ایجاد تفرقه و اختلاف بین مسلمانان از اهداف اصلی دشمنان در کشتار شیعیان مصر است

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی پیرامون کشتار شیعیان در مصر گفت: این گونه رفتارها ریشه در حمایت سازمان های سیا و موساد  دارد که با هدف ایجاد تفرقه بین دنیای اسلام و این که دنیای اسلام را به خودشان مشغول کنند و همدیگر را بکشند می باشد.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس،حجت الاسلام عبادی با بیان این مطلب که نشان دادن چهره خشن و غیر منطق از اسلام در اذهان مردم جهان از دیگر اهداف استکبار جهانی است گفت: دشمنان اسلام می خواهند جلوی گسترش و پیشرفت اسلام را در جهان بگیرند چراکه امروز اسلام در کشورهای غربی به ویژه انگلیس و سایر نقاط جهان در حال گسترش است و مردم تشنه اسلام هستند.

عبادی در ادامه افزود: دشمنان نگران پیشرفت و گسترش اسلام هستند و درصدد هستند با ایجاد برنامه ریزی های پیچیده به گونه ای عمل کنند که این اتفاقات در اسلام شکل بگیرد و فتواها و تکفیرهای عجیب و قریب توسط بعضی از عالم نماهای دنیای اسلام به وجود آید و به نام اسلام بزرگترین جنایت ها را انجام  و در برابر منطق با شمشیر بایستند و تبلیغ  می کنند که اسلام و قرآن دین خشونت است اگر این مسائل را در دنیای اسلام پیگیری نکنند و بوجود نیاورند اسلام برای آن ها یک خطر جدی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه علمای اسلام باید جلوی تفرقه بین شیعه و سنی را بگیرند تاکید کرد: علمای شیعه و سنی در برابر این جنایات نباید کوتاهی کنند و جلوی این فتواهای عجیب و قریب و تکفیرها و تندروی هایی که توسط بعضی از عالم نماهای وهابی و سلفی صورت می گیرد بایستند و سکوت نکنند هدف از این گونه برنامه ها اصل و ماهیت اسلام است و مذهب خاصی را موردهدف قرار نداده اند.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی  اظهار داشت:علمای اسلام باید موضع گیری کنند و نظر بدهند، توده مردم نباید آلت دست این افراد تندرو و تکفیری قرار گیرند بنابراین توده مردم چه شیعه و چه سنی باید در برابر این گونه اقدامات هوشیار بوده و تحت تاثیر این گونه جریانات قرار نگیرند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا