امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی: کمبود “مدرسه” یکی از مشکلات مسکن مهر در خراسان جنوبی است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی: کمبود “مدرسه” یکی از مشکلات مسکن مهر در خراسان جنوبی است

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی وعده داده که برای محور بیرجند – قاین مشکل اعتباری نداشته باشیم، گفت: یکی از مشکلات مسکن مهر در خراسان جنوبی کمبود مدرسه است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سید محمد باقر عبادی به نقل خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در دیدار با مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی اظهار داشت: یکی از مشکلات مردم بیشتر در بحث مسکن مهر است که از نبود برخی زیرساخت‌ها رنج می‌برند.

وی افزود: تعداد مدارس در مسکن‌های مهر خراسان جنوبی کم بوده که در این راستا بنیاد برکت هم کمک‌هایی کرده است اما بازهم نیاز به کلاس درس بیشتری است چون جمعیت زیادی در مسکن‌ها زندگی می‌کنند.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با اشاره به مشکلات راه‌های استان به ویژه جاده بیرجند-قاین گفت: برای این مسیر بارها به وزارت راه، و معاونت‌ها مراجعه کردیم و در دولت یازدهم هم یکی از نمایندگانی که نامه وزیر راه و شهرسازی را برای استیضاح امضا کرد من بودم.

عبادی افزود: پیگیری‌های متعدد نمایندگان مردم استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی سبب شد تا معاونان وزارت راه و شهرسازی قول مساعد دهند که مشکل اعتباری برای جاده بیرجند-قاین نداشته باشیم که امیدواریم به این عهد خود وفا کنند و پای قولی که دادند باشند.

وی اظهار داشت: از مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان جنوبی باید قدردانی کنیم چون با تمام ظرفیت و توانی که دارند در این راستا تلاش کردند.

معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: عمده مشکلات در مسکن مهر خراسان جنوبی درخصوص فاضلاب بود که در حال حاضر مطالعات اولیه شکل گرفته تا مشکلات برطرف شود.

ولی‌پورمطلق افزود: از دیگر مشکلات مسکن مهر در خراسان جنوبی عدم توجه دستگاه‌های دولتی به فعالیت‌های رو بنایی است و برای احداث مدارس در مسکن مهر استان خراسان جنوبی تاکنون بیش از ۳ میلیارد تومان کمک کرده‌ایم اما باز هم نیازمند احداث مدارس بیشتری هستیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا