امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس: استفاده از کالای خارجی تولیدکننده داخلی را به حاشیه برده است

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس: استفاده از کالای خارجی تولیدکننده داخلی را به حاشیه برده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه برای تحقق شعار سال باید مردم و مسئولان هر دو پای کار باشند گفت: استفاده از کالای خارجی، تولیدکننده ایرانی را به حاشیه برده است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تحقق شعار سال، حمایت از اقتصاد مقاومتی و اشتغال را به دنبال دارد و نامگذاری سال “حمایت از کالای ایرانی” حساب شده و دقیق است.

وی با بیان اینکه هرچه مردم در خرید کالای ایرانی حمایت بیشتری داشته باشند اقتصاد ما قوی‌تر می‌شود افزود: متاسفانه گاهی مردم به دنبال برندهایی مربوط به دیگر کشورها هستند در حالی که باید حمایت از کالای ایرانی فرهنگ‌سازی شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس افزود: در حال حاضر بازارها اشباع از کالای خارجی مانند چینی است که این امر نقطه ضعفی برای تحقق اقتصاد مقاومتی است و گاهی برخی از کالاهای خارجی کیفیت مطلوبی ندارد و تولیدکننده ایرانی را به حاشیه رانده و جوانان را بیکار کرده است.

وی اظهار داشت: باید رسانه‌ها و مسئولان دولتی در عملکردها، غیرت ملی خود را نسبت به کالای ایرانی تقویت کنند و مردم و مسئولان هر دو باید پای کار باشند.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر شرایط کسب و کار وضعیت مطلوبی ندارد و باید تولیدکننده ایرانی حمایت شود و برای تحقق شعار سال باید مردم و مسئولان همراهی کرده تا گرهی از کار باز شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تصریح کرد: شعار سال راهکاری برای خروج از رکود است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا