امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس:راه برون‌رفت از بیکاری حمایت از تولیدات داخلی است

رئیس مجمع نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس:راه برون‌رفت از بیکاری حمایت از تولیدات داخلی است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پایه‌های اقتصاد کشور نباید به بیرون متکی باشد گفت: راه برون‌رفت از بیکاری حمایت از تولیدات داخلی است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند با اشاره به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: متاسفانه در برخی موارد مشاهده می‌شود خرید کالای خارجی به عنوان یک افتخار به حساب آمده و گاهی اوقات به آن مباهات می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم باید در زمینه محقق شدن شعار سال همراهی لازم را داشته باشند افزود: نقش مردم در تحقق شعار سال بسیار پررنگ است چون اگر همراهی مردم نباشد کاری انجام نمی‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: شعار سال ۹۷ دوای بسیاری از دردهای اقتصادی است و رهبری در این شعار آحاد مردم و مسئولان را در حمایت از کالای ایرانی خطاب قرار دادند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه جوانان کشور همه مشکل کار و اشتغال دارند و تنها راه برون‌رفت از بیکاری اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولیدات داخلی است افزود: اگر بتوانیم تولیدات داخل و کالای ایرانی با کیفیت را در اختیار مردم قرار دهیم و مردم با غیرت ما نیز از خرید کالاهای غیرضرور و غیرایرانی پرهیز کنند قطعاً این اقدام موجب اشتغال خواهد شد.

وی اظهار داشت: پایه‌های اقتصاد کشور نباید به بیرون متکی باشد و باید اقتصاد قوی داشته باشیم و مسئولان باید تذکر دهند که هیچ کالای خارجی خریداری نشود و رسانه‌ها نیز در این زمینه همراهی کنند تا تولید در داخل و ایجاد اشتغال که نتیجه تولید بیشتر است رقم بخورد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مصرف داخل کشور را خودمان تولید کنیم بخش اعظمی از تهدیدات دشمن بی‌اثر می‌شود و تهدیدات تغییر پیدا می‌کند و آن زمان در کشور ثروت تولید می‌شود و پروژه‌های عمرانی به سرعت پیش خواهند رفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی افزود: دشمن دقیقاً اقتصاد کشور را هدف قرار داده است و آمریکایی‌‌ها با فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها سعی می‌کنند کارخانجات را ورشکسته کرده و با ایجاد نارضایتی از درون انقلاب اسلامی را به هم بریزند.

وی تصریح کرد: پادزهر مقابله با توطئه‌های دشمن اقتصاد مقاومتی است و در سال ۹۷ اولویت‌های مهم برای استان خراسان جنوبی راه، آب، راه‌آهن و اشتغال است

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا