رئیس مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی شهادت شهید محمد کلاته نائبی از فرزندان غیور نیروی انتظامی را تسلیت گفت

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت ستوانیکم محمد کلاته نائبی در درگیری با اشرار مسلح در خوسف را تسلیت گفت.
متن کامل پیام حجت الاسلام و المسلمین عبادی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

عزت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران مرهون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروهای مسلح و فرزندان نیروی انتظامی کشور است که در راه تأمین امنیت و آرامش هموطنان شان از جان عزیز و خون پاک خود می‌گذرند.
شهادت مظلومانه و جانسوز شهید ستوانیکم محمد کلاته نائبی از فرزندان رشید و شجاع ملت ایران در نیروی انتظامی خراسان جنوبی که در جریان حادثه اخیر منطقه کویری شهرستان خوسف به دست اشرار مسلح به لقاء الله شتافت، مردم ولایتمدار و شهید پرور خراسان جنوبی را داغدار کرد.بدون تردید با تدابیر و اقدامات امنیتی و اطلاعاتی؛ اشرار مسلح بزودی به سزای اعمال ننگین شان می‌رسند.
اینجانب ضمن تبریک و تسلیت این ضایعه به رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده معظم شهید محمد کلاتی نائبی، همرزمان ایشان در نیروی انتظامی و همه آحاد مردم بزرگوار و صبور خراسان جنوبی، از خداوند متعال برای این شهید والا مقام علو درجات و حشر با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) را مسألت دارم.

سید محمدباقر عبادی
نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی
هشتم آبان ماه 1396

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.