امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی:هدف از سفرهای کمیسیون‌های مجلس به نقاط مختلف کشور آشنایی با مشکلات مردم است

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی:هدف از سفرهای کمیسیون‌های مجلس به نقاط مختلف کشور آشنایی با مشکلات مردم است

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در راستای شعار سال ایجاب می‌کند موضوعات مختلف را پیگیری کنیم گفت: کمیسیون‌های تخصصی مجلس به نقاط مختلف کشور سفر می‌کنند و با موضوعات مشکلات مردم آشنا می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علی اکبری در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: خراسان‌جنوبی یک سرزمین باتقوا، با اخلاص و پاک است.

وی با بیان اینکه با بازدید از استان‌ها می‌خواهیم از مشکلات و کاستی‌ها آگاهی‌ لازم را کسب کنیم گفت: اکیپ‌هایی پیش‌بینی شده که در نقاط مختلف استان حضور پیدا می‌کنند و بعد از انتقال موضوعات و مشکلات به جلسات نهایی استان، فرصت دیگری در اختیار کمیسیون در ماه‌های آینده برای پیگیری داده می‌شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از وظایف ما این است که کمیسیون‌های تخصصی مجلس به نقاط مختلف کشور حضور پیدا کنند و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم قرار گیرند.

اکبری تصریح کرد: سال گذشته شورای ملی زعفران در خراسان‌رضوی در زمان استاندار وقت خراسان‌ جنوبی برگزار شد و مباحث زعفران ارزیابی شد و امسال نیز که حمایت از کالای ایرانی شعار سال است ایجاب می‌کند که در روزهای آتی مسائل و موضوعات مختلف را پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه زعفران یک برند ملی است ادامه داد: خاندان عبادی نیز اسوه تقوا و نیکوکاری بودند و برای خراسان‌ جنوبی منشأ خیر و برکت هستند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: خراسان جنوبی رتبه دوم زعفران، رتبه نخست عناب و رتبه نخست زرشک را در کشور دارد همچنین این منطقه در بحث شترداری می‌تواند در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد.

نظر افضلی افزود: حدود ۶ هزار و ۲۰۰ رشته قنات و دو هزار حلقه قنات عمیق در استان وجود دارد که توسعه پایدار منطقه روی احیا قنوات پیش می‌رود و باید در راستای رونق اقتصادی و فرآوری محصولات کشاورزی گام اساسی برداریم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا