امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رسانه‌های ‌خراسان جنوبی نخبگان منطقه را به عنوان ‌الگو معرفی کنند

رسانه‌های ‌خراسان جنوبی نخبگان منطقه را به عنوان ‌الگو معرفی کنند

نماینده مردم شهرستان‎های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی مملو از نخبگان است گفت: رسانه‌های استان نخبگان منطقه را به صورت الگو معرفی کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی صبح امروز در همایش ملی نکوداشت خادمان علم و فرهنگ ویژه خاندان راشد محصل اظهار داشت: باید الگوهای استان را برای جوانان معرفی کرد.

وی با بیان اینکه در قرآن کریم نسبت به معرفی الگوهای انسانی برای جوانان سفارش شده است افزود: باید این همایش‌ها استمرار داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه‌های مکتوب و فضای مجازی باید خاندان راشد محصل و نخبگان منطقه را به صورت الگو معرفی کنند.

عبادی با بیان اینکه با تمام مشکلات و خشکسالی‌ها در استان افرادی بودند که بیشترین خدمات را انجام دادند افزود: استان خراسان جنوبی مملو از نخبگان است و این منطقه در بسیاری از علوم جایگاه خاصی دارد که باید معرفی شوند و جوانان باید با الگوها آشنا شوند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا