امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

رمز حفظ انقلاب اعتماد نکردن به آمریکاست

رمز حفظ انقلاب اعتماد نکردن به آمریکاست

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: رمز حفظ انقلاب اعتماد نکردن به آمریکاست، اگر در طول عمر انقلاب به غیر خدا تکیه میکردیم در این جایگاهی که اکنون قرار داریم، نبودیم.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در مراسم یادبود شهید لکزایی در حسینیه جماران گفت: دنیا قاعده و قوانین خاص خودش را دارد که در قرآن روایات و ادعیه های اهل بیت مطرح شده است لذا می طلبد تا طبق آن قوانین در این جهان عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از قوانین هستی که در دعای کمیل مطرح می شود این است که گناه باعث می گردد تا از رحمت الهی محروم شویم، افزود: انسان با امید زنده است و نا امیدی مرگ انسان را به دنبال دارد، لذا باید کوشید تا روحیه تلاش گری و امید به زندگی برای رسیدن به یک هدف والا را در خود تقویت کنیم.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مسئولین و جایگاه ها همه اسباب الهی هستند که باید به وسیله ی آنان به خدا نزدیک تر شویم نه اینکه سبب دوری ما از خداوند شود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: رمز حفظ انقلاب اعتماد نکردن به آمریکاست، اگر در طول عمر انقلاب به غیر خدا تکیه میکردیم در این جایگاهی که اکنون قرار داریم، نبودیم.

وی بیان داشت: طولی نخواهد کشید که همگان خواهند دید، بن سلمان ها از تکیه به غیر خدا ها خیری در دنیا و آخرت نخواهند دید.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اگر آمریکایی ها به دنبال مذاکره هستند به این دلیل است که می دانند این تحریم ها ماندگار نیست و خودش در هم شکسته می شود.

حجت الاسلام عبادی اضافه کرد: ملت بزرگ ایران بدانند که به امید خدا و با رهبری رهبر انقلاب از این پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: تحریم های جدید جز روسیاهی برای دشمنان، منفعت دیگری برایشان نخواهد داشت، فقط ما نباید همانند گذشته نا امید شویم.

انتهای پیام/ط

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا