امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

روایت «عبادی» از پشت‌پرده سنگ‌اندازی‌ها در ساخت بیمارستان خوسف

روایت «عبادی» از پشت‌پرده سنگ‌اندازی‌ها در ساخت بیمارستان خوسف

به گزارش  روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در صفحه ایسنستاگرامی خود از برخی سنگ‌اندازی‌های سیاسی در مسیر ساخت بیمارستان شهرستان خوسف پرده برداشت.

عبادی در این یادداشت ایسنتاگرامی آورده است: چند سال پیش زمانی که پروژه بیمارستان خوسف از طریق پیمانکار کلید خورد، پیشرفت فیزیکی خوبی داشت تا اینکه بنا به برخی دلایل احتمالاً سیاسی، ادامه پروژه متوقف شد، گرچه در این پروژه‌ها معمولاً نیاز به‌ردیف نیست اما با توجه به سنگ‌اندازی‌های به وجود آمده، پیگیری کردم تا ردیف بودجه‌ اختصاصی برای بیمارستان خوسف لحاظ شود تا دیگر موانع احتمالی مانع ادامه پروژه نشوند علاوه بر بودجه مصوب، با رایزنی‌های دیگری که انجام دادم مبلغ ۵۰ میلیارد ریال دیگر نیز برای این پروژه فراهم شد و اکنون به حول و قوه الهی دوباره پیمانکار فعالیت خود را آغاز کرده و انشاالله اگر عوامل احتمالی بگذارند، سرعت پروژه خوب خواهد بود تا بتوانیم تنها شهرستان بدون بیمارستان استان را صاحب بیمارستان کنیم.

 فراموش نکنیم که تأخیر در ساخت این بیمارستان نادیده گرفتن جان افرادی است که در مناطق دوردست شهرستان خوسف به مشکل برمی‌خورند و این بیمارستان امید نجات آن‌ها خواهد بود.

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا