امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی به مناسبت روز جهاني قدس پيامي صادر كرد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی به مناسبت روز جهاني قدس پيامي صادر كرد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی متن اين پيام به شرح ذيل است؛

 باسمه تعالی

 روزقدس، روز ایستادگی در برابر استکبار جهانی، روز فریاد مظلومیت فلسطین اشغالی

”  مسئله‌ی غزه مسئله‌ی یک تکه سرزمین نیست؛ مسئله‌ی فلسطین فقط مسئله‌ی جغرافیا نیست؛ مسئله‌ی بشریت است؛ مسئله‌ی انسانیت است. امروز مسئله‌ی فلسطین شاخص میان پایبندی به اصول انسانی و ضدیت با اصول انسانی است. مسئله این قدر اهمیت دارد”.(رهبر فرزانه انقلاب)

 حضور حماسی امت اسلامی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان سنت حسنه‌ای از بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) جهت آزادسازی قدس از ظلم و آوارگی است. راهپیمایی روز جهانی قدس پیام‌آور نجات مظلومان و روز حمایت از مظلوم و دشمنی با ظالم و همبستگی همه مسلمانان جهان می‌باشد.

امسال اهمیت گرامیداشت روز قدس بدلیل حملات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی و به خاک وخون کشیدن کودکان و جوانان روزه دار نوار غزه بیش از پیش احساس می شود. رژيم منحوسي كه با پشتوانه استكبار جهاني و در رأس آن ها آمريكا با حمله كوركورانه به مساجد، مراكز ديني، مدارس، مراکز درماني و غيره خواهان شكست مقاومت در نوار غزه مي باشد؛ ولي مردم مظلوم غزه بار ديگر با پايداري، صبر و مقاومت اين رژيم را يك گام ديگر به نابودي نزديك مي كنند.

 بي شك حضور باشكوه و گسترده مردم مسلمان در سراسر جهان و به ويژه بلاد اسلامي در راهپيمايي روز جهاني قدس، بازتاب درخشان و بي بديلي از خشم مقدس و خروشان ملت هاي رنج كشيده و مظهر غرور و عزت مردمانی است که نفرت عميق خویش را از رژيم منحوس، نامشروع و سراسر ظلم و جور صهيونيستي اعلام كرده و بر ايستادگي كامل تا تحقق حقوق حقه مردم مظلوم و بي دفاع فلسطين تاكيد مي‌نمايند.

اینجانب با آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما مردم شريف در ماه پربركت رمضان و گراميداشت روز جهانی قدس از آحاد مردم همیشه در صحنه شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف دعوت می‌کنم تا همگام با ساير مردم در سراسر ميهن عزيز اسلامي، بار ديگر در صفوفي به هم فشرده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شركت و اميد تازه اي را در دل مردم مظلوم و زجر كشيده فلسطين اشغالي و غزه كه اين روزها آماج حملات بي رحمانه رژيم غاصب صهيونيستي قرار گرفته اند، ايجاد نمايند و وحدت و اتحاد اسلامي را به نحو اعلاي خويش به نمايش گذارند.

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا