امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

روز قدس؛ روز فرياد دنياي اسلام عليه ظلم و ستم و استثمار استعمارگران است

روز قدس؛ روز فرياد دنياي اسلام عليه ظلم و ستم و استثمار استعمارگران است

حجت الاسلام سيد محمد باقر عبادي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرگزاري جمهوري اسلامي افزود: از آنجايي كه اتحاديه اروپا ناجوانمردانه و عليه حقوق بشر، جمعيت حزب الله را كه مدافع ملت فلسطين و لبنان بوده و همواره از ناموس و سرزمين خود دفاع مي كنند جزو ليست تروريستها قرار داده ، لذا شركت در راهپيمايي روز قدس مشت محكمي بر دهان اتحاديه اروپا خواهد بود.
وي ضمن تاكيد بر حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس گفت: روز قدس نماد مظلوميت مسلمانان و مبارزه با استكبار و صهيونيست جهاني است.
حجت الاسلام عبادي افزود: امسال با توجه به جنايتهايي كه صهيونيستها و استكبار در كشتار مسلمانان در كشورهاي سوريه، فلسطين و لبنان و يمن دارند حضور مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس بسيار مهم است.
اين نماينده مجلس يادآور شد: با وجود تحريمها و توطئه هايي كه عليه ايران صورت گرفته حضور گسترده مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس دشمن را بيش از گذشته مايوس خواهد كرد و مي تواند پيامي براي آنها باشد كه تحريم هيچ تاثيري بر اراده مردم ندارد.
وي با بيان اينكه مشاركت و حضور مردم در صحنه هاي مختلف از جمله راهپيمايي روز قدس از ابتداي انقلاب تاكنون ثمرش را داده افزود: امروز رژيم اشغالگر قدس بيش از هر زمان ديگري طي ۶۰ سال گذشته خوار و ذليل شده و تنها يك جنازه سياسي از او باقي مانده است.
حجت الاسلام عبادي با اشاره به اينكه امروز رژيم صهيونيستي از لحاظ اقتصادي دچار ورشكستگي شده گفت: همچنين سير مهاجرت از سرزمينهاي اشغالي بعد از جنگ ۳۳ روزه لبنان نيز آغاز شده است.
نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه رژيم اشغالگر در عمل فروپاشيده و نياز به يك تير خلاص دارد گفت: حضور فعال مردم در راهپيمايي روز جهاني قدس مي تواند مرگ اين رژيم نامشروع را نزديكتر كند.
حجت الاسلام عبادي با اشاره به نامگذاري روز جهاني قدس از سوي حضرت امام خميني (ره) گفت: مسلمانان جهان بايد با اتحاد و همبستگي، رژيم منفور اسراييل را از خاورميانه محو كنند.۶۶۵/۱۱۰

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا