سردار سلیمانی قلب «جبهه مقاومت»/ مردم ایران اسلامی بزرگترین ملت «استکبارشناس»

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی بزرگترین ملت در زمینه استکبارشناسی است، گفت: امریکا با دروغگویی می خواهد ایران کشوری عادی باشد اما یادمان نمی رود که چه بلایی بر سر دولت مصدق، کشورهای مصر و لیبی آوردید.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی  در خطبه های نماز جمعه 27 دی ماه بیرجند اظهار کرد: انجام عبادات بسیار خوب است اما با بدون ترک گناه، ثواب تمام این عبادات از بین می رود لذا باید ابتدا ترک گناه را ملکه ذهن  خود قرار دهیم.

 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه اگر غذای روح خود را از جبهه کفر و منافقان بگیریم آلوده می شویم، گفت: از صفات منافقان این است که نماز نمی خوانند مگر در حالتی که کسالت دارند.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه تلاش و کوششی که در آنان ورع و تقوا نباشد بر باد می رود، عنوان کرد: معاصی و گناهان ماهیت بسیار زشتی دارد که باید از آن پرهیز کنیم.

 

وی با تاکید بر ضرورت خدمت رسانی و امدادرسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، ادامه داد: غزه اردوگاهی برای بسیاری از فلسطینی ها است و جبهه مقدم مبارزه با اسرائیل غاصب و اشغالگر است.

 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به جنایات اسرائیل غاصب، تاکید کرد: سردار سلیمانی برای گروه های حماس، وحدت ایجاد کرد تا در مقابل اسرائیل مجهز شوند.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه سردار سلیمانی در قلب ملت ایران و جبهه مقاومت است، گفت: در دورانی که امریکا تهدیدهای فراوانی برای ما با تشکیل گروه های داعش ایجاد کرد سپهبد شهید سلیمانی در میدان مبارزه با استکبار جهانی جانانه ایستاد.

 

وی با اشاره به خون با برکت سردار شهید سلیمانی و حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع وی، افزود: این موج را تنها اخلاص سردار سلیمانی ایجاد کرد و ترامپ و اروپایی ها از حضور میلیونی ملت غیور و شهیدپرور جمهوری اسلامی ایران از ترس به خود لرزیدند.

 

حجت الاسلام عبادی به سقوط هواپیمای اوکراینی و شهادت جمعی از هموطنان اشاره کرد و گفت: باید این اشتباه فردی در پدافند با هماهنگی سریعتر اطلاع رسانی می شد تا منافقان داخلی و سران کفر که از حضور حماسی مردم در تشییع شهید سلیمانی ترسیده بودند با سوء استفاده از این عدم هماهنگی در اطلاع رسانی رخنه ایجاد نکنند.

 

وی به حضور سفیر روباه پیر انگلیس به بهانه عزاداری و روشن کردن شمع برای جانباختگان هواپیمای اوکراینی در تجمعات غیرقانونی اشاره کرد و افزود: انگلیس چندبار برای 290 نفر از جانباختگان هواپیمایی که امریکا سرنگون کرد عزاداری و شمع روشن کرده است.

 

امام جمعه موقت بیرجند با قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای سیل محکمی که به امریکا در پایگاه نظامی عین الاسد زد، گفت: امروز امریکا با دروغگویی می خواهد که ایران کشوری عادی باشد اما یادمان نمی رود که چه بلایی بر سر دولت مصدق، کشورهای مصر و لیبی آوردید.

 

وی بیان داشت: ما چطور به وعده آمریکا اعتماد کنیم درحالی که به توافق های گذشته خود همچون برجام پایبند نبودند و حتی شعار آزادی بیان را هم به دروغ مطرح کرده‌اند و صفحات اینستاگرام و توییتر انقلابی از جمله صفحه خودم و نماینده ولی فقیه و جوانان انقلابی را بستند.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه ملت ایران اسلامی بزرگترین ملت در زمینه استکبارشناسی است، تاکید کرد: دشمنان حتی پست های توئیت و اینستاگرامی را که برخلاف منافع آنان باشد، می بندید ما به کدام شعار و پیمان امریکا و اروپایی ها دل ببندیم بنابراین هیچ راهی جزء مقاومت نداریم.

 

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی با تهدیدهای امریکا از پای در نخواهد آمد و به فضل الهی مقتدرانه به پیش خواهیم رفت.

 

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه با ولایت مداری به وظایف خود عمل کنیم و هیچ نگرانی برای آینده نداشته باشیم، گفت: باید پشت سر ولایت فقیه حرکت کنیم و آینده جبهه حق روشن است

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.