امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خراسان‌جنوبی

سفر معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به خراسان‌جنوبی

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار فارس از سفر معاون علمی و پژوهشی ریاست جمهوری به استان خراسان جنوبی خبر داد و اظهار کرد: دکتر ستاری، برای بازدید از پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان و برخی از مراکز صنایع تبدیلی استان فردا به شهرستان بیرجند سفر خواهد کرد.

وی افزود: قطعا این سفر برای استان خراسان جنوبی مایه خیر و برکات زیادی خواهد بود  زیرا نگاه دکتر ستاری به این خطه از کشور ویژه بوده است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دکتر ستاری فردی نخبه، صاحب فکر و خلاقیت، نوآوری و همچنین دارای نگاهی باز به مسائل هستند و همواره نگاهی مثبت به خراسان جنوبی داشته اند، و ساخت ساختمان بنیاد نخبگان در شهرستان بیرجند از جمله دستاوردهای ایشان برای استان می باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا