امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

سهم استان خراسان جنوبی از سد دوستي در وزارت نيرو سند خورده است

سهم استان خراسان جنوبی از سد دوستي در وزارت نيرو سند خورده است

حجت الاسلام عبادی: اگر سد دوستي آب داشته باشد سهم استان از اين آب در وزارت نيرو سند خورده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه خراسان جنوبی، نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند،درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين مطلب به «خراسان جنوبي» يکي از اين گزينه هاي مهم را انتقال آب از سد دوستي اعلام و اضافه کرد: مطالعات اين طرح به پايان رسيده اما به دليل برخي مسائل مشکلاتي به وجود آمد در حال حاضر هم اين سد آب چنداني ندارد .

حجت الاسلام «عبادي» افزود: با اين وجود اگر سد دوستي آب داشته باشد سهم استان محفوظ است و اين سهم در وزارت نيرو سند خورده است با اين وجود به دليل نياز مبرم استان به آب اگر وزارت نيرو گزينه اي ديگر براي انتقال آب به خراسان جنوبي در نظر دارد بايد سريع تر براي عملياتي شدن آن اقدام شود. وي افزود: يکي از بحث هاي ما با وزير نيرو اين است که استان نياز مبرم به آب دارد ما از وزارت نيرو آب مي خواهيم حالا از هر جا گزينه هاي متعددي هم مطالعه شده اما بايد در عمل اجرايي شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا