امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست است/ اقدام آمریکا از سر ناچاری و اضطرار بود

سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست است/ اقدام آمریکا از سر ناچاری و اضطرار بود

به گزارش  روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، با اشاره به اقدام ترامپ در تروریست معرفی‌کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: اقدام ترامپ برخلاف قوانین مصوب بین‌المللی بود.

وی افزود: آمریکا با دست خودش، نظم جهانی را که بعد از جنگ جهانی دوم طراحی کرده، زیر پا گذاشت و این نشان‌دهنده ضعف آمریکا است.

اقدام آمریکا از سر ناچاری و اضطرار بود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کاملا مشخص است که آمریکا از سر ناچاری و اضطرار به چیزهایی پناه برده که در گذشته آن‌ها را ابزاری برای رسیدن به اهداف خود می‌دانست.

عبادی عنوان کرد: این اقدام آمریکا در دراز مدت برای آمریکا بسیار آسیب‌زا است چون نمی‌تواند یک نیروی نظامی رسمی کشوری را تروریست اعلام کند اصلا هیچ کشوری در دنیا نباید این کار را انجام دهد چون بر خلاف قانون است.

وی خاطرنشان کرد: این اقدام به نظر من هدیه ترامپ به نتانیاهو است و ترامپ به نوعی خواسته از این طریق نتانیاهو را تقویت کند.

شورای عالی امنیت ملی جواب محکمی به آمریکا داد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در مقابل این اقدام آمریکا، شورای عالی امنیت ملی ایران نیز بلافاصله جواب محکمی به آمریکا داد و نیروهای نظامی آمریکا در غرب آسیا را تروریست اعلام کرد. این بسیار کار خوب، به‌موقع و سریع بود که می‌تواند پیام خوبی را به آمریکایی‌ها بدهد.

عبادی با بیان این‌که کاری که آمریکا کرد بنا بر نظر کارشناسان غربی در بلند مدت به ضرر آمریکا است اظهار کرد: ارتشی که در دنیا همواره کارنامه بسیار سیاهی دارد و ترور و جنایت‌های مختلفی را انجام داده، ارتش آمریکا است.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره از کشور در جنگ هشت ساله و از ملت ایران و آرمان‌های انقلاب و اسلام دفاع کرده است.

سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که سپاه پاسداران قهرمان مبارزه با تروریست است، تصریح کرد: داعش و امثال داعش را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شکست داد نه نیروهای ائتلاف و تحت امر آمریکا.

عبادی افزود: اگر بنا باشد یک سازمان رسمی در دنیا بر خلاف قانون تحت عنوان تروریست قرار بگیرد یقینا در رأس آن نیروهای نظامی آمریکا خواهند بود که تروریست قلمداد می‌شوند.

وی تأکید کرد: هیچ ارتشی در دنیا به اندازه ارتش آمریکا جنایت انجام نداده و در حال حاضر نیز در حال جنایت است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ایران در منطقه خود بوده و پایگاهش نیز محکم است و به فضل الهی و حضور مردم پیروز خواهد بود.

عبادی افزود: آمریکایی‌ها هستند که در در منطقه غرب آسیا شرایط امنی ندارند.

فرماندهان ارتش آمریکا در منطقه خواب راحتی نخواهند داشت

وی اظهار کرد: با این اقدام ترامپ بعد از این فرماندهان ارتش آمریکا در منطقه خواب راحتی نخواهند داشت. کارهای بسیاری در غرب آسیا شکل خواهد گرفت که اصلا به فایده آمریکا نخواهد بود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای عالی امنیت ملی به این موضوع ورود کرد و قطعا مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص اقداماتی انجام خواهد داد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا