امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

سیدمحمدباقر عبادی به عنوان عضو کمیته تحقیق وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان انتخاب شد

سیدمحمدباقر عبادی به عنوان عضو کمیته تحقیق وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان انتخاب شد

سیدمحمدباقر عبادی و ۱۴ نفر دیگر از نمایندگان مجلس به عنوان اعضای کمیته تحقیق وتفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را انتخاب شدند.

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، جبار کوچک نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تشریح جلسه امروز (یکشنبه ۹ آبان ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: ۱۵ نفر از نمایندگان مجلس در راستای رسیدگی به تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان اعضای کمیته تحقیق و تفحص انتخاب شدند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خودش و ۱۴ نماینده گیر اعضای  کمیته فوق را تشکیل میدهند به اسامی تعدادی از این اعضا اشاره کرد و افزود: محمدمهدی زاهدی، علیرضا سلیمی، محمود صادقی، فریده اولاد قباد، فاطمه سعیدی، حسین مقصودی، سیدعلی ادیانی، قاسم احمدی لاشکی، سیدمحمدباقر عبادی، اسدالله عباسی، محمد حسن نژاد و میرحمایت میرزاده برخی از اعضای کمیته تحقیق و تحفص از صندوق ذخیره فرهنگیان هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از انتخاب اعضا و ارائه گزارش با ابلاغ رئیس مجلس فعالیت کمیته آغاز خواهد شد و بعد از آن نیز تا ۶ ماه فرصت وجود دارد که گزارش کار را ارائه کند.

وی همچنین افزود: صالحی امینی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با حضور در جلسه کمیسیون  برنامه های خود را ارائه کرد و میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز با حضور در جلسه کمیسیون ضمن ارائه گزارش عملکرد این دانشگاه به سوالات نمایندگان نیز پاسخ داد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: گزارش اعضای کمیسیون در سفر به استان سیستان و بلوچستان از توزیع شاخص‌ها در خصوص وضعیت مدارس، مراکز پژوهشی و دانشگاهی این استان ارائه شد و رونوشت آن نیز به مسئولین اجرایی ارائه می‌شود./

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا