امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

سید محمدباقر عبادی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳ اردیبهشت) مجلس در تذکری خطاب به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی گفت: بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و فاقد راه‌آهن است که به منظور توسعه شرق کشور باید به راه‌آهن سراسری متصل شود

سید محمدباقر عبادی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳ اردیبهشت) مجلس در تذکری خطاب به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی گفت: بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و فاقد راه‌آهن است که به منظور توسعه شرق کشور باید به راه‌آهن سراسری متصل شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از دولت خواست تا عدالت را در توزیع امکانات بین استان‌ها برقرار کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی افزود: با توجه به اینکه رفت و آمد مسئولان و مردم به بیرجند سخت شده است، از وزیر راه و شهرسازی می‌خواهم که تعداد پروازهای این شهر را افزایش دهد.

وی همچنین در تذکری به وزیر راه و شهرسازی خواستار دوبانده شدن محور بیرجند به قائن شد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین در تذکری خطاب به رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی گفت: بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی و فاقد راه‌آهن است که به منظور توسعه شرق کشور باید به راه‌آهن سراسری متصل شود.

عبادی با بیان اینکه بی‌توجهی به خواسته مردم در حقیقت بی‌توجهی به شعار اعتدال است، گفت: توسعه ایران باید متعادل باشد، نمی‌شود یک استان هم راه‌آهن و هم صنعت و هم پروژه انتقال آب خوبی داشته باشد، اما استان دیگر هیچکدام از این امکانات را نداشته باشد، از این‌رو از رئیس جمهور می‌خواهیم جلوی این ظلم را بگیرد تا مردم این استان همیشه دعاگویشان باشند.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس نهم با بیان اینکه تورم و بیکاری، کمر مردم را شکسته به وزیر اقتصاد تذکر داد و گفت: برای نمایندگان بسیار سخت است که خیل جوانان بیکار و کارخانجات نیمه‌تعطیل را ببینند و هرچه فریاد زنند به جایی نرسند.

وی همچنین در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مرحله اول توزیع سبد کالا بسیاری از کارگران به ویژه کارگران ساختمانی که مستحق دریافت این سبد بودند، محروم شدند، از این‌رو از وزیر رفاه می‌خواهم در مرحله دوم توزیع سبد کالا توجه خاصی به این قشر داشته باشد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین در تذکری از وزیر بهداشت و درمان خواست تا نسبت به اعزام پزشک فوق‌تخصص سرطان به این استان اقدام کند./

پایان پیام

http://icana.ir/Fa/News/253348

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا