امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

شرکت در راهپیمایی روز قدس جهاد فی سبیل الله است

شرکت در راهپیمایی روز قدس جهاد فی سبیل الله است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منتقدان برجام نباید بی‌سواد خوانده شوند، گفت: شرکت کردن در راهپیمایی روز قدس جهاد فی سبیل الله است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از  تسنیم، حجت‌الاسلام سیدمحمد باقر عبادی در مراسم شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و شب قدر که در مسجد جامع خوسف برگزار شد، اظهار داشت: برخی دلسوزانه برجام را نقد کرده اما  متاسفانه اسم‌های زیادی مانند دلواپس بر روی منتقدان گذاشتند اما اسم آن‌ها هر چه بود نباید منتقدان بی‌سواد خوانده شوند.

وی با بیان اینکه دشمنان با دیدن افرادی  در داخل کشور که چه تشنه مذاکرات و برطرف شدن مشکلات بودند، دشمن هم برآن شد تا بر فشارهای اقتصادی خود افزودند و حرف‌های زور دیگری را زدند افزود: تیم اقتصادی را در برجام نبردیم و کوتاهی کردیم و متاسفانه آن‌ها را دست‌کم گرفته بودیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اشتباهات در برجام این بود که برخی‌ها چنان ذوق زده شده ‌و مدعی بودند مشکلات برطرف می‌شود و همان ذوق زدگی ‌به مردم هم منتقل شد.

عبادی با بیان اینکه منتقدان برجام نباید بی‌سواد خوانده شوند، افزود: برخی در کشور ادعا دارندکه می‌فهمند اما چیزی را نمی‌فهمند‌، آقای جان کری چند لبخند زد برخی‌ها غش کردند عدم نگاه اقتصادی در برجام و عدم توجه به کسانی که دلسوزانه نقد داشتند یکی از اشتباهات بود.

وی بیان داشت:  دشمنان می‌خواستند ما عقب‌نشینی کنیم و موشک نداشته باشیم و ملتی هم که موشک ندارد، امنیت نیز ندارد و متاسفانه برخی در داخل اعلام جشن برجام کردند.

عبادی افزود: داشتن بیمارستان حق مسلم مردم خوسف بوده و با پیگیری‌های متعددی که در مجلس انجام شد ابتدا مبلغ ۳ میلیارد تومان و سپس مبلغ ۴ میلیارد تومان دیگر نیز برای احداث بیمارستان خوسف تخصیص  و مابقی فعالیت‌ها و کارها نیز مدیران اجرایی باید انجام دهند و پیگیری کنند تا این بیمارستان به زودی احداث شود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی  با بیان اینکه تلگرام به عنوان کالای خارجی امنیت اجتماعی ما را نشانه گرفته و ابزار دشمنان است  گفت: عده‌ای برای تلگرام آن‌قدر خود را اذیت کردند که می‌خواستند دق کنند و این در حالی است که تلگرام یک کالای جاسوس و بیگانه بود.

عبادی با بیان اینکه  راهپیمایی روز قدس برای ملت ایران نیز امنیت آفرین و امثال ترامپ وقتی راهپیمایی روز قدس با حضور باشکوه مردم را ببیند ناامید می‌شود، افزود: شرکت در راهپیمایی روز قدس مانند جهاد فی سبیل‌الله است.

وی بیان داشت: دشمنان لحظه به لحظه این راهپیمایی  روز قدس را رصد می‌کنند.

عبادی افزود: فلسطین خط مقدم مبارزه است و روز قدس امسال از اهمیت بالایی برخوردار است اگر امام راحل نبودند مشخص نبود چه بلایی بر سر ملت ایران می‌‌آمد بنابراین باید دقت کرد آرمان‌های امام را بشناسیم.

انتهای پیام/ش

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا