امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

صبح امروز صورت گرفت: دیدار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با جمعی از مردم بیرجند

صبح امروز صورت گرفت: دیدار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با جمعی از مردم بیرجند

حجت الاسلام سید محمدباقرعبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف صبح امروز با جمعی از مردم بیرجند دیدار و در جریان مشکلات و درخواست های آنان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان؛ حجت الاسلام سید محمدباقرعبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف صبح امروز با جمعی از مردم بیرجند دیدار کرد.

رجبی، دهیار روستای ورقنه در این دیدار اذعان داشت: آبرسانی به این روستا از طریق تانکر انجام می شود و بدلیل فاصله ۵ کیلومتری با روستای شاخن من از شما خواستارم که برنامه ای برای آبرسانی از طریق لوله به این روستا انجام شود.

پاسخ نماینده به این درخواست: هم اکنون ۴۲۰ روستا در استان وجود دارد که با تانکر آبرسانی می شود وهزینه لوله کشی بسیار بالا است ولی این موضوع پیگیری خواهد شد.

خانم نخعی و خانم جباری مسئولین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در این دیدار، از حجت الاسلام عبادی خواستند: باتوجه به اینکه آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای افراد زیادی را آماده برای کارکردن می کنند، اما هیچ گونه حمایتی از جانب دولت صورت نمی گیرد و به گونه ای که هیچ گونه تجهیزات، مکان، بیمه و حتی حقوق از جانب دریافت نمی کنیم لذا از شما می خواهیم که مشکلات ما را پیگیری نمایید.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف گفت: در صورت دریافت نامه ای از آموزشگاه های آزاد در این زمینه این مشکل این قشر حتما پیگیری می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا