صبح امروز صورت گرفت: دیدار نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با جمعی از مردم بیرجند

حجت الاسلام سید محمدباقرعبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف صبح امروز با جمعی از مردم بیرجند دیدار و در جریان مشکلات و درخواست های آنان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان؛ حجت الاسلام سید محمدباقرعبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان خوسف صبح امروز با جمعی از مردم بیرجند دیدار کرد.

رجبی، دهیار روستای ورقنه در این دیدار اذعان داشت: آبرسانی به این روستا از طریق تانکر انجام می شود و بدلیل فاصله 5 کیلومتری با روستای شاخن من از شما خواستارم که برنامه ای برای آبرسانی از طریق لوله به این روستا انجام شود.

پاسخ نماینده به این درخواست: هم اکنون 420 روستا در استان وجود دارد که با تانکر آبرسانی می شود وهزینه لوله کشی بسیار بالا است ولی این موضوع پیگیری خواهد شد.

خانم نخعی و خانم جباری مسئولین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای در این دیدار، از حجت الاسلام عبادی خواستند: باتوجه به اینکه آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای افراد زیادی را آماده برای کارکردن می کنند، اما هیچ گونه حمایتی از جانب دولت صورت نمی گیرد و به گونه ای که هیچ گونه تجهیزات، مکان، بیمه و حتی حقوق از جانب دریافت نمی کنیم لذا از شما می خواهیم که مشکلات ما را پیگیری نمایید.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف گفت: در صورت دریافت نامه ای از آموزشگاه های آزاد در این زمینه این مشکل این قشر حتما پیگیری می شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.