امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

صداو سیمای خراسان جنوبی مدارج بالای کشوری را بدست آورده است/باید مشکلات نیروهای سازمان صداوسیما استان برطرف شود

صداو سیمای خراسان جنوبی مدارج بالای کشوری را بدست آورده است/باید مشکلات نیروهای سازمان صداوسیما استان برطرف شود

به گزارش  روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان در نشست شورای نظارت بر صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: صدا و سیمای  خراسان جنوبی مدارج بالایی را در کشور به دست آورده است که این جایگاه را مدیون جوانان پرتلاش این قشر زحمت کش در استان هستیم.

وی ادامه داد:  متاسفانه با گذشت سالها از همکاری این عزیزان هنوز هیچگونه تصمیم روشنی برای جذب آنها صورت نگرفته است لیکن تاکنون سه بار درخواست داشته ایم تا با ریاست سازمان صدا و سیما به همراه مجمع نمایندگان استان دیدار داشته باشیم تا تدبیری برای این مشکل اندیشیده شود .

نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان با اشاره به اینکه ریاست صدا وسیما توجه ای به این درخواست نداشته اند تصریح کرد:  متاسفانه هیچ خبری از طرف ریاست سازمان نشد و  این مشکل همچنان پابرجا مانده است و پیگیری ما هم ادامه خواهد داشت.

حجت الاسلام عبادی با ببان ابنکه باید به مشکلات این قشر زحمت کش برطرف شود خاطرنشان کرد: واقعا زیبنده نیست کسانی که بیش از یک دهه از عمر خود را صرف ارتقای این مجموعه کرده‌اند اینطور مورد بی توجهی قرار گیرند .
وی از زحمات مدیر کل صدا و سیما خراسان جنوبی تشکر کرد و افزود: آقای آینه دار که طی این دوسال فعالیت های شایانی در رابطه با بهبود کیفی و کمی در این استان به انجام رسانده اند و البته در مورد جریان جذب نیروها مربوط به حوزه ایشان نیست و باید از طریق مدیران ارشد سازمان صورت پذیرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا