امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:طلاب باید چهره محبوب اسلام و قرآن را به همه نشان دهند

حجت الاسلام عبادی:طلاب باید چهره محبوب اسلام و قرآن را به همه نشان دهند

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی گفت: طلاب باید چهره محبوب اسلام و قرآن را به همه نشان دهند تا عمق معارف و تهدیدهایی که علیه اسلام شکل گرفته را خنثی کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری خانه ملت ،سیدمحمدباقر عبادی در مدرسه علمیه رضویه خواهران اظهار داشت: طلبه‌گی و روضه‌خوانی برای امام حسین(ع) توفیق بزرگی است که انسان به یاد امام حسین(ع) می‌افتد.

وی با بیان اینکه طلبه‌گی معارف دین امری مقدس و لازم است که باید در دنیا گسترش یابد، افزود: با توجه به اینکه اسلام معارف عمیقی دارد و دنیا تشنه آن است برای همین امر غرب از گسترش اسلام در اروپا نگران است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: غرب تبلیغات زیادی علیه اسلام کرده که اسلام به عنوان دین خشونت و تروریست معرفی شود.

عبادی با بیان اینکه تبلیغات غرب علیه اسلام نشانگر توان و قدرت زیاد اسلام است، ادامه داد: غرب داعش و گروهک‌های تروریستی را به وجود آورد چراکه با شکل گیری دولت اسلامی و حکومت اسلامی این امر برای غربیان بسیار خطرناک است.

وی بیان کرد: غرب همواره سعی دارد تا می‌تواند برای خشن جلوه دادن اسلام در جهان هزینه کند زیرا اسلام در جهان بسیار قوی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام حسین(ع) کاری که انجام داد موجب گرایش زیادی نسبت به اسلام شد، گفت: طلاب باید چهره محبوب اسلام و قرآن را به همه نشان دهند تا عمق معارف و تهدیدهایی که علیه اسلام شکل گرفته را خنثی کنند.

عبادی اظهار داشت: نگاه طلاب باید جهانی بوده چرا که امروز دنیا تشنه معارف است و غیر از زبان عربی اگر زبان انگلیسی نیز فراگرفته شود در تبلیغ تاثیرگذارتر بوده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر طلبه با دو بال علم و تقوا پرواز کند، تصریح کرد: یک طلبه باید فراگیری علم را در کنار تقوا داشته باشد چرا که اگر تنها به مباحث علمی و یا ذکر و دعا معطوف باشیم کار به جایی نمی‌رسد.

عبادی با بیان اینکه مردم علم را با تقوا می‌خواهند و عاملی که علم و تقوا با هم داشته باشند را قبول دارند، افزود: مطالعه کرده و از مشاوران استفاده کنید که کمک کند دنیا بسیار نیازمند به شما طلاب است همت خود را بالا گرفته زمینه برای کار فوق العاده بالا است.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اصل مذاکره با دنیا اصل خوبی است زیرا باید با دنیا تعامل داشت و در خصوص مذاکره با آمریکا در موضوعات هسته ای، رهبری معظم انقلاب بر اصل مذاکره موافق بودند اما تاکید بر رعایت خطوط قرمز داشتند./

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا