امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

طلاب حوزه‎های علمیه خراسان جنوبی در اعتراض به حوادث منا تجمع کردند

طلاب حوزه‎های علمیه خراسان جنوبی در اعتراض به حوادث منا تجمع کردند

علما، اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی در محکومیت اقدامات غیر مسئولانه آل‌سعود در کشتار ضیوف الرحمان در مدرسه علمیه رضوی بیرجند تجمع کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت خراسان جنوبی صبح امروز در جمع طلاب خراسان جنوبی اظهار داشت: آل‌سعود خائنان حرمین شریفین هستند و تمام حوادث در سرزمین مکه، نتیجه سوء مدیریت و ناپختگی مسئولان عربستان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اوحدی بیان کرد: امروز در این موقعیت زمانی، بحث‌های فراوانی از سوی وهابیت و غیر وهابیون مطرح می‌شود و تمام آنچه بر سر جهان اسلام آمده است به دلیل ایجاد شبهات از سوی دشمنان است که بسیاری از دشمنان از این موضوع برای آسیب زدن به جهان اسلام استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه آنچه امروز در مکه مشاهده می‌شود نیز برخواسته از همین فرقه‌ها است، تصریح کردت: دلیل به وجود آمدن گروهک‌های تکفیری مانند داعش این است که به شبهات پاسخ داده نمی‌شود و امسال سه یا چهارمین سال است که امنیت منا و عرفات را اسرائیل تامین می‌کند.

نماینده بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه حمله به یمن، تنها روپوشی برای ضربه زدن به جهان اسلام و حمایت از اسرائیل و اهداف آنها است، افزود: آل‌سعود دلش به حال اسلام نمی‌سوزد و این کشتارها برای این است که جهان را به اسلام بدبین کنند و تمام این حوادث در سرزمین مکه، نتیجه سوء مدیریت و ناپختگی مسئولان آل سعود است.

علما، اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه بیرجند امروز ضمن تعطیل کردن دروس حوزه‌های علمیه با تجمع در مدرسه علمیه رضوی اعتراض خود را نسبت به حوادث اخیر موسم حج اعلام کرده و با سردادن شعارهای «مرگ بر آل سعود خائن، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل» نفرت و انزجار خود را علیه استکبار جهانی و آل سعود خبیث فریاد کشیدند.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا