امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عبادي از مردم خراسان جنوبي خواست با حضور در پايگاه هاي جمعيت هلال احمر با كمك‌هاي نقدي و انسان دوستانه خود به ياري مظلومان بشتابند

عبادي از مردم خراسان جنوبي خواست با حضور در پايگاه هاي جمعيت  هلال احمر با كمك‌هاي نقدي و انسان دوستانه خود به ياري مظلومان بشتابند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز ۵ مرداد جاری در حاشيه بازدید از هلال احمر خراسان جنوبي در جمع خبرنگاران گفت: كمك به مردم مظلوم و بي‌دفاع غزه وظيفه انساني، ملي و اسلامي هر فردي است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستاناز بیرجند، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت و مرداد هاشمزهی نماینده مردم شهرستان های نهبندان و نهبندان امروز ظهر (۵ مرداد) از هلال احمر خراسان جنوبی و مجموعه ضبط برنامه های خبری این جمعیت بازدید کردند.

 

حجت الاسلام عبادی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: کمک به مردم مظلوم و بی دفاع غزه وظیفه انسانی، ملی و اسلامی هر فردی است.
وی مردم غزه را خط مقدم مبارزه با غده سرطانی دانست و افزود: هر فردی می تواند در حد توان خود اگر چه اندک به آنها کمک کنند.
حجت الاسلام عبادی از مردم خراسان جنوبی خواست با حضور در پایگاه های جمعیت هلال احمر با کمک های نقدی و انسان دوستانه خود به یاری مظلومان بشتابند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا