امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عبادی: خبرنگاران فارس دغدغه انقلابی دارند/ نقد منصفانه نقطه برجسته فارس خراسان جنوبی است

عبادی: خبرنگاران فارس دغدغه انقلابی دارند/ نقد منصفانه نقطه برجسته فارس خراسان جنوبی است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای خبرگزاری فارس در خراسان جنوبی دغدغه انقلاب و استان را دارند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از فارس؛حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند در ارتباط با ۲۰ تیرماه سالگرد افتتاح خبرگزاری فارس خراسان جنوبی اظهار داشت: خبرگزاری فارس خراسان جنوبی در مجموع خبرگزاری‌های فعال در استان موفق عمل کرده است.

وی تصریح کرد: این خبرگزاری دارای نیروهای اصول‌گرا، متدین و ارزشی است و کسانی که در این خبرگزاری فعالیت می‌کنند دغدغه انقلاب و شهر خود را دارند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: در مجموع چارچوب خبرگزاری فارس خراسان جنوبی چارچوب خوب و مطلوبی است.

عبادی با بیان این‌که نقد باید منصفانه باشد و تعریف بی‌مورد نباشد، خاطرنشان کرد: خبرگزاری فارس خراسان جنوبی تاکنون در مبحث نقد، نقدهای خوبی به برخی از مسئولان کرده است.

انتهای پیام/۶۹۰۲۷/ق۱۰

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930417000115#sthash.MMuVQh4c.dpuf

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا