امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت السلام عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس :سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به مناطق زلزله‌زده/ برآورد خسارات و اختصاص بودجه‌ای ویژه برای مدارس و دانشگاه‌ها در دستورکار

حجت السلام عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس :سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به مناطق زلزله‌زده/ برآورد خسارات و اختصاص بودجه‌ای ویژه برای مدارس و دانشگاه‌ها در دستورکار

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از سفر برخی اعضای کمیسیون متبوعش به مناطق زلزله‌زده خبر داد و گفت: این سفر با هدف برآورد خسارات به سازه‌های آموزشی به‌منظور اختصاص بودجه‌ای ویژه صورت می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی سید محمد باقر عبادی به نقل از خبرگزاری خانه‌ملت از اعزام تیمی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مناطق زلزله‎زده خبر داد و گفت: این سفر به منظور بررسی وضعیت برآورد خسارات وارده به محیط‌های آموزشی، مدارس و دانشگاه‌های استان کرمانشاه صورت می‌گیرد و قطعا در تصمیم‌گیری‌ها و در نظر گرفتن بودجه برای این مناطق تأثیرگذار خواهد بود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه در حال حاضر در میان سال تحصیلی هستیم، موضوع تحصیل دانش‌آموزان کرمانشاهی برای اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بسیار مهم است و این سفر با هدف نظارت و بازسازی سریع‌‎تر و جهادی مدارس برای کودکان انجام خواهد گرفت.

وی با تأکید بر اینکه نباید تحصیل دانش آموزان کرمانشاه با وقفه مواجه شود، ادامه داد: نیاز است برای مدارس تخریب شده استان کرمانشاه بودجه‌ای ویژه در نظر گرفته شود چراکه آخرین اخبار حاکی از این است که ۴۴ مدرسه در استان کرمانشاه به صورت کامل تخریب شده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار امیدواری کرد که با همیاری و همکاری همه دستگاه‌های کشور دانش‌آموزان و دانشجویان از تحصیل باز نمانند و با عزم ایجاد شده در مناطق زلزله زده با تمام توان به یاری مردم زلزله زده بشتابیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا