امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:پیاده روی اربعین مبارزه با ظلم و استکبار است

حجت الاسلام عبادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی:پیاده روی اربعین مبارزه با ظلم و استکبار است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مملکتی که امام حسین (ع) دارد یقینا استکبارستیزی بالایی دارد، گفت: پیاده روی اربعین صددرصد مخالف منافع آمریکاست چون در آن مبارزه با ظلم، استکبار و ظالم وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در مراسم تجمع بزرگ اربعین حسینی در محل امامزادگان باقریه بیرجند، افزود: محققان دولت آمریکا عده ای را برای حضور در پیاده روی اربعین مامور کردند تا ببیند پیاده روی اربعین آیا با منافع آمریکا در تضاد است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سال های گذشته تعداد زیادی از محققان دولت آمریکا در پیاده روی اربعین حضور یافتند و در نهایت گزارش دادند پیاده روی اربعین صددرصد خلاف منافع آمریکاست چون در آن مبارزه با ظلم، استکبار و ظالم وجود دارد.

وی بیان کرد: انقلاب ما با امام حسین(ع) یک معجزه بزرگ بود و ادامه آن با ابا عبدالله (ع)است، مراسم عزاداری امام حسین (ع) در زندگی ها و امنیت کشور تاثیر می گذارد و دعای خیر اباعبدالله شامل حال عزاداران می شود.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی با برگزاری مراسم محرم و صفر اقتدار بیشتری پیدا کرده است، عنوان کرد: هیچ کاری از دست ترامپ و امثال وی ساخته نیست همچنان که تاکنون نتواسته اند کاری بکنند.

به گزارش ایرنا عبادی اظهار کرد: به امام حسین (ع) سیدالشهدا گفته می شود که پشت سر آن حرارتی نهفته است همچنین حقیقتی پشت این حرارت وجود دارد هیچ تحلیلی برای این شور حسینی جز اعجاز نمی توان پیدا کرد.

وی یادآور شد: امام حسین (ع) معجزه بزرگ خدا برای هدایت بشر است که نه تنها کم از ید بیضا ندارد بلکه بالاتر از عصای موسی نیز هست.

وی گفت: روایتی از پیامبر (ص) وجود دارد که فرمودند در شهادت اباعبدالله (ع) حرارتی در قلوب مومنین است که هرگز خنک نمی شود.

وی با اشاره به اینکه جایگاه اهل بیت (ع) در حدیث ثقلین در کنار قرآن بیان شده است، افزود: قرآن مسیر انسانیت، درست زندگی کردن در ابعاد اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و غیره را به ما نشان داده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه افزود: با رایزنی های نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس بودجه امسال استان با ۱۰۰ میلیارد تومان بیشتر از بودجه پیشنهادی از ۳۹۲ میلیارد به ۷۴۴ میلیارد تومان افزایش یافت.

عبادی با اشاره به سفر رئیس بنیاد مستضعفان کشور روز گذشته به خراسان جنوبی، گفت: این سفر بسیار با خیر و برکت بود و اراضی زیادی در اختیار مردم شهرستان های بیرجند و درمیان قرار گرفت.

وی بیان کرد: سال گذشته در مجموع ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات با نرخ هشت درصد در خصوص بحث اشتغالزایی توسط بنیاد مستضعفان پیش بینی شد.

به گزارش ایرنا،  نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این زمینه برای هر استان ۲۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شد لذا کارآفرینان استانی و جوانان می توانند طرح های اشتغالزای خود را به استانداری تحویل و پس تایید طرح توسط بانک سینا تسهیلات دریافت کنند./

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا