امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عزاداری امام حسین(ع) نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کند/ باید برای فرزندان خود الگوی مؤثر معرفی کنیم

عزاداری امام حسین(ع) نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کند/ باید برای فرزندان خود الگوی مؤثر معرفی کنیم
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: به لطف خدا تمام این برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان را محرم و عزاداری امام حسین(ع) به هم می‌ریزد و خنثی می‌کند.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی در جمع عزاداران روستای خور اظهار کرد: صنایع دستی می‌توانند روستاییان ما را ازنظر اقتصاد نجات دهند و باید همه همکاری‌های لازم را در این خصوص انجام دهند.

وی افزود: برای بیمارستان خوسف نیز امسال توانستیم ردیف بودجه‌ای بگیریم تا به تمامی موضوعات پایان دهیم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از بیانات خود عنوان کرد: خداوند متعال انبیاء را از جنس خودمان قرار داد زیرا نیاز به الگوی انسانی داشتیم.
عبادی با بیان اینکه انسان باید عفت خود را حفظ کند، ادامه داد: وقتی پیامبر بین مردم است و دنیاطلبی نمی‌کند و جوانمردی، ایثار، ازخودگذشتگی را به مردم نشان می‌دهد، چنین پیامبری به‌عنوان الگو در بین مردم معرفی می‌شود.
وی افزود: الگوی انسانی در تربیت انسانی بسیار مهم است و در روان‌شناسی نیز حرف اول را می‌زند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید جوانان خود را با الگوهای انسانی آشنا کنند، مطرح کرد: امروز غرب در حال فعالیت است و به واسطه هنرمندان و فوتبالیست‌های خود فرهنگ غرب را برای ما ارسال می‌کند، لذا باید حواسمان بیش‌ازپیش جمع باشد.
عبادی عنوان کرد: ما باید برای فرزندان خود الگوی مؤثر را معرفی کنیم که از جمله الگوهایی که در عصر حاضر داشتیم می‌توانیم به علامه طباطبایی‌ها و امام راحل و پروفسور حسابی‌ها اشاره کرد.
وی ادامه داد: اگر جوان بداند که از قافله الگوها عقب‌مانده است سکوی پرشی را برای خود ترسیم خواهد کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اسلام قرآن را برای هدایت بشر معرفی کرده و در کنار آن اهل‌بیت(ع) را گذاشته است.
عبادی یادآور شد: علی ابن ابی‌طالب(ع)، امام حسن(ع) و امام حسین(ع) همگی قرآن ناطق هستند و باید الگوهای جوانان ما قرار گیرند.
وی ابراز داشت: آن‌قدر در اسلام به‌خصوص شیعه، الگوی انسانی قرار دارد که اگر بتوانیم به خوبی معرفی کنیم و ملت آن‌ها را الگو قرار دهند قطعاً بهترین تأثیرگذاری را در جامعه خواهند داشت.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دنیای استکبار می‌خواهد ما را از این الگوها دور کند و در این راه نیز نقشه‌های بسیاری را طرح‌ریزی و اجرا می‌کند که به‌عنوان‌مثال می‌توان به ایجاد وهابیت توسط انگلیس اشاره کرد.
عبادی تصریح کرد: ما اگر از امامان چیزی می‌خواهیم، به این دلیل است که می‌دانیم آن‌ها بنده خالص خدا و اسباب الهی و از خدا هستند و دعایشان مستجاب است.
وی ادامه داد: وهابیت ساخته انگلیس می‌گوید از پیامبر و امامان کمک نخواهید و تنها از خدا کمک بخواهید، اما خود بن‌سلمان و اجدادش دست به دامان ترامپ هستند و از او کمک می‌خواهند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب طرح‌ریزی کرده‌اند که باید دست ملت‌ها را از الگوهای انسانی که قرآن مجسم هستند کوتاه کنیم.
عبادی یادآور شد: اما به لطف خدا تمام این برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان را محرم و عزاداری امام حسین(ع) به هم می‌ریزد و خنثی می‌کند.
وی ادامه داد: امام حسین کشتی نجات است و تنها خدا می‌داند که این عزاداری‌ها چه تأثیری در جامعه ایجاد می‌کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه اولیای الهی شما را می‌بینند و برایتان دعا می‌کنند، ابراز داشت: امام راحل فرمودند که ما مفتخریم که چنین اهل‌بیت و امامانی داریم، لذا می‌طلبد که امروز ما نیز این الگوها را برای نسل جوان خود مطرح کنیم.
انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا