امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعدد فراکسیون های مجلس تاکید کرد: نمایندگان برای ایجاد فراکسیون مسجد پیشقدم شوند

عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعدد فراکسیون های مجلس تاکید کرد: نمایندگان برای ایجاد فراکسیون مسجد پیشقدم شوند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند با انتقاد از این موضوع ادامه داد: عضویت نمایندگان در چند فراکسیون موجب شده است که تمرکز آنها در مباحث برهم بخورد و تعداد زیادی از فراکسیون ها ناکارآمد باشند.

IMAGE635277962445417044

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی اظهار داشت: در گذشته هر نماینده بر اساس آیین نامه داخلی مجلس تنها می توانست عضو دو فراکسیون باشد اما در آیین نامه جدید این محدودیت برداشته شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عضویت خود در فراکسیون قرآن و عترت مجلس، افزود: عملکرد این فراکسیون مطلوب است.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر از اقدامات نمایندگان برای راه اندازی فراکسیون مسجد اطلاع دقیقی ندارم، گفت: برای راه اندازی این فراکسیون باید یک نماینده پیشقدم شود.

IMAGE635277964151827668
مساجد از صدر اسلام تاکنون؛ مرکز حکومت بوده اند
حجت الاسلام عبادی در ادامه با اشاره به فعالیت کانون های فرهنگی هنری در جوار مساجد، خاطرنشان کرد: کانونهای فرهنگی هنری امروز در جوار مساجد که مکانی برای تمامی فعالیت های سیاسی، اجتماعی و هنری از صدر اسلام تاکنون بوده اند راه اندازی می شوند که قدمی بسیار مبارک است.
وی با تاکید بر اینکه مساجد از صدر اسلام تاکنون مرکز حکومت بوده اند، بیان کرد: در زمان انقلاب نیز مساجد؛ کانونهایی برای شکل گیری و هدایت مردم بوده اند تا اینکه انقلاب به پیروزی رسید.
وی خاطرنشان کرد: مساجد نیز بعد از انقلاب و شروع جنگ؛ اعزام نیرو به جبهه ها را ساماندهی می کردند و این اقدام با محوریت مساجد انجام می شود.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه کانونهای فرهنگی هنری جایگاه بسیار مهم و خوبی دارند، یادآور شد: هنگامی که فرهنگ و هنر با مسجد عجین شود بسیار موفق تر خواهیم بود و تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.
پایان پیام/

http://www.shabestan.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=29&Id=343121&Mode=

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا