امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی اشتغال: دستگاه‌های دولتی با ترس بر اینکه قدرت خود را از دست بدهند بخش خصوصی را رقیب خود می‌دانند

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی اشتغال: دستگاه‌های دولتی با ترس بر اینکه قدرت خود را از دست بدهند بخش خصوصی را رقیب خود می‌دانند

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی با ترس بر اینکه قدرت خود را از دست بدهند بخش خصوصی را رقیب خود می‌دانند، اظهارداشت: این موضوع سبب عدم شکوفایی در کشور و گستردگی دستگاه‌های دولتی می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‎الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی ظهر دوشنبه نهم آذرماه در دیدار با اعضای کانون انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی اظهار داشت: با کمال تأسف باید گفت برخی از دستگاه‌های دولتی کشور در رونق بخش خصوصی کارشکنی می‌کنند.

وی گفت: دستگاه‌های دولتی با ترس بر اینکه قدرت خود را از دست بدهند بخش خصوصی را رقیب خود می‌دانند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: این موضوع سبب عدم شکوفایی در کشور و گستردگی دستگاه‌های دولتی می‌شود.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی نگاه منفی به اقتصاد و بخش خصوصی دارند، تصریح کرد: عهده‌دار شدن یک محیط کاری توسط مردم سبب بالا رفتن کیفیت کار و راندمان و صرف اقتصادی می‌شود.

وی ادامه داد: باید آموزشگاه‌های آزاد در استان و کشور تقویت شوند که بخش خصوصی در این امر می‎تواند بسیار موثر باشد.

عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای عالی اشتغال: با بیان اینکه قانون‎کار نیاز به اصلاح دارد، اضافه کرد: یکی از موانع در اشتغال خود قانون کار است.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در قانون کار نگاه‌های احساسی وجود دارد، خاطرنشان کرد: قانون کار شاید در ظاهر به نفع کارگر باشد اما اگر سخت‌گیری‌هایی در قانون کار وجود داشته باشد سبب تعطیلی محیط کار می‌شود و این امر به ضرر کارگر است، چراکه کاری وجود نخواهد داشت.

وی افزود: آموزشگاه‌های دولتی باید تعطیل شوند و این اعتبار را به بخش خصوصی بدهند تا با ایجاد آموزشگاه چشمه جوشانی برای کار باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا