امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با فارس: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در ارائه برنامه‌های خود از کلی‌گویی پرهیز کند

عضو کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با فارس: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در ارائه برنامه‌های خود از کلی‌گویی پرهیز کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نسبت به مسائل و بخش‌های مختلف این وزارتخانه، برنامه‌ و راهکارهای عملیاتی و اجرایی ارائه دهد و از کلی‌گویی پرهیز کند.

خبرگزاری فارس: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش در ارائه برنامه‌های خود از کلی‌گویی پرهیز کند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» در خصوص ویژگی‌ها و ملاک‌های وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: وزیر پیشنهادی باید در بین فرهنگیان مقبولیت داشته و نسبت به مسائل مختلف این وزارتخانه تسلط لازم را داشته باشد.

*وزیر پیشنهادی از ورود مباحث سیاسی به وزارت آموزش و پرورش جلوگیری کند

عبادی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه‌ای به معنویت و ترویج فرهنگ دینی و اسلامی در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان داشته باشد، گفت: وزیر پیشنهادی نسبت به مسائل و بخش‌های مختلف این وزارتخانه، برنامه‌ و راهکارهای عملیاتی و اجرایی ارائه دهد و از کلی‌گویی پرهیز کند.

وی افزود: وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش باید برنامه‌ و دیدگاه‌های خود را به صورت شفاف بیان کند و سبک زندگی اسلامی را در بین دانش‌آموزان و فرهنگیان گسترش دهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس عنوان کرد: معتقدم وزارت آموزش و پرورش نسبت به دیگر وزارتخانه‌ها از حساسیت بسیاری برخوردار است؛ بنابراین وزیر پیشنهادی باید علاوه بر داشتن ایده‌ و برنامه‌های جدید، از ورود مباحث سیاسی به این وزارتخانه جلوگیری کند.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا