امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش مجلس: مقاومت امت اسلامی لازمه زمین‌گیرشدن رژیم غاصب صهیونیستی است

عضو کمیسیون آموزش مجلس: مقاومت امت اسلامی لازمه زمین‌گیرشدن رژیم غاصب صهیونیستی است

حجت‌الاسلام محمدباقر عبادی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان جنوبی، با بیان اینکه حوادث روزهای اخیر غزه روایت مظلومیتی است که در قالب نوعی از دموکراسی غربی به جهان تحمیل شده است، گفت: مقاومت امت اسلامی لازمه زمین‌گیرشدن رژیم غاصب صهیونیستی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا)؛ حجت‌الاسلام عبادی با بیان اینکه حوادث روزهای اخیر غزه روایت مظلومیتی است که به جهان تحمیل شده است، گفت: مقاومت امت اسلامی لازمه زمین‌گیر شدن رژیم غاصب صهیونیستی است.

وی با اشاره به اینکه امروز بسیاری از سران کشورهای اسلامی منطقه مرعوب و خودفروخته دنیای غرب هستند و قدرت شهامت و شجاعت دفاع از حق و عدل را ندارند، اظهار کرد: سکوت سران وابسته کشورهای اسلامی آزاردهنده است.

ضرورت وحدت کشورهای اسلامی

عضو کمیسیون آموزش مجلس بر ضرورت وحدت کشورهای اسلامی تأکید کرد و یادآور شد: مبانی فکری ما و جهان اسلام در بحث وحدت، توجه به آیه ۱۰۳ سوره آل‌عمران «وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَمیعاً وَ لا تَفَرَّقُوا» است که بر پرهیز از تکثر و اختلاف تأکید دارد.

عبادی با اشاره به اینکه تلاش آمریکا و اسرائیل این است که مردم دنیا را نسبت به فلسطین بی‌تفاوت کنند و فکر مردم را از آن منطقه برگردانند، بیان کرد: جمهوری اسلامی همچنان که در طول ۳۵ سال گذشته در کنار مردم مظلوم فلسطین بوده امروز نیز همانند گذشته در کنار آنها خواهد بود و هرگز ملت فلسطین را تنها نخواهد گذاشت.

کشورهای اسلامی منطقه با هم متحد شوند

وی با بیان اینکه رژیم‌های مرتجع منطقه نه‌ تنها در فکر مسلمانان نیستند بلکه با تجهیز گروه‌های انحرافی در سوریه و عراق به‌دنبال شیعه‌کشی هستند، بیان کرد: کشورهای اسلامی منطقه باید با هم متحد شوند و برای نابودی اسرائیل گام بردارند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس بر لزوم حمایت ملت ایران از مردم مظلوم فلسطین تأکید کرد و گفت: رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند تا با فضاسازی و حمله به مردم غزه، تجاوزات نیروهای خشن افراطی داعش و القاعده را کمرنگ جلوه دهد و با پوشش فضای بین‌المللی و منطقه‌ای به نفع داعش، توجه ملت‌ها و جهانیان را به خود مشغول سازد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا