امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: آنانی که فکر می کردندبا یک دست دادن و مذاکره با آمریکا کلیه مشکلات ما با این کشور حل می شود با وضع تحریم های جدید به آنها ثابت شد آمریکا قابل اعتماد نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: آنانی که فکر می کردندبا یک دست دادن و مذاکره با آمریکا کلیه مشکلات ما با این کشور حل می شود با وضع تحریم های جدید به آنها ثابت شد آمریکا قابل اعتماد نیست

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به وضع تحریم های جدید آمریکا علیه شخصیت های حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی تصریح کرد: آمریکا با وضع این تحریم ها بار دیگر ثابت کرد که پایبند به هیچ قرارداد و تعهدی نیست.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از پانا، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در این جلسه با بیان این که فرار سرمایه گزار ارمغانی برای استان نخواهد داشت، اظهار کرد: شجاعت و درک روح قانون باعث جذب سرمایه گزاران و شکوفایی اقتصاد استان خراسان جنوبی می شود.

وی، پژوهش را مهم ترین اصل در مدیریت راهبردی دانست و اضافه کرد: علی رقم فعالیت هایی که در حوزه پژوهش در سطح کلان کشوری و استانی بعمل آمده اما متأسفانه این مقوله به جایگاه بایسته و شایسته ای در مدیریت ها نرسیده است.

نماینده مردم شهرستان­های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، عزت انسان را در گرو گام برداشتن با جان و مال در مسیر رضای خدا دانست و افزود: دل بستن به طاغوت ها نه تنها عزت نمی آورد بلکه ذلت و خواری دنیا و آخرت را به همراه دارد.

وی با اشاره به وضع تحریم های جدید آمریکا علیه شخصیت های حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی تصریح کرد: آمریکا با وضع این تحریم ها بار دیگر ثابت کرد که پایبند به هیچ قرارداد و تعهدی نیست.

عبادی در ادامه با اشاره به رفع موانع کارخانه سیمان باقران ابراز داشت: امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده این کارخانه سال آینده به بهره برداری برسد.

نماینده مردم شهرستان­های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، با اعلام رضایت از نحوه گازرسانی به شهرستان درمیان تأکید کرد: مدیران شرکت گاز استان منتظر تکمیل شبکه توزیع گاز در شهر اسدیه نباشند و همزمان با شروع عملیات احداث شبکه اسدیه خط انتقال گاز به قهستان را نیز آغاز نموده تا انشاء ا… سال آینده مشعل گاز در این دو شهر به طور همزمان روشن شود.

وی ضمن انتقاد از مسئولین دستگاه های اجرایی استان خاطر نشان کرد: برخی از مسئولین اجرایی در خراسان جنوبی در بحث جذب سرمایه گذار با سخت گیری هلای فراوان نه تنها با سرمایه گزاران همکاری نمی کنند بلکه با سنگ اندازی های بی مورد باعث سرخوردگی و نا امیدی سرمایه گزاران می شوند.

نماینده مردم شهرستان­های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، از درمیان به عنوان محور وحدت خراسان جنوبی یاد کرد و ادامه داد: به کوری چشم دشمنان و منافقین وحدت بین شیعه و سنی در خراسان جنوبی به ویژه شهرستان مرزی درمیان نا گسستنی است.

http://www.pana.ir/Pages/News-163831.aspx

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا