امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: حذف درس شهید حسین فهمیده از کتب درسی نوعی بی تدبیری است/ این موضوع را در کمیسیون آموزش بررسی خواهیم کرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: حذف درس شهید حسین فهمیده از کتب درسی نوعی بی تدبیری است/ این موضوع را در کمیسیون آموزش بررسی خواهیم کرد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حذف درس ” رهبر کوچک” از کتاب پایه ششم ابتدایی اقدامی بسیار نامناسب و در واقع نوعی بی تدبیری است.

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان؛ در خصوص حذف درس ” رهبر کوچک” داستان زندگی شهید حسین فهمیده؛ از کتاب پایه ششم ابتدایی اظهارکرد: این اقدام؛ اقدامی بسیار نامناسب و در واقع نوعی بی تدبیری است.

وی افزود: باید آنچه که درباره دفاع مقدس، اسوه ها و الگوها است به صورت خوبی در کتب درسی گنجانده و برای دانش آموزان تدریس و تبیین شود تا دانش اموزن با فرهنگ دفاع مقدس آشنا شوند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: این موضوع هنوز در کمیسیون آموزش مورد بررسی قرار نگرفته است و باید بینیم علتش چه بوده و به جای آن چه درسی اضافه شده است، اما اگر درسی به کتاب اضافه هم شده باشد؛ مناسب نیست که باز درس های بسیار آموزنده و مناسبی مثل درس شهید حسین فهمیده از کتاب حذف شود.

وی تاکید کرد: هر چیزی که ارزش های دفاع مقدس و اسوه ها را ترویج کند به فایده ما است که آموزش داده شود. قطعا این موضوع را در کمیسیون آموزش بررسی و پیگیری خواهیم کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا