امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جمع مردم بیرجند: منتقدان دولت تازه به دوران رسیده نیستند/ دانشگاه باشگاه سیاسی فتنه گران نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در جمع مردم بیرجند: منتقدان دولت تازه به دوران رسیده نیستند/ دانشگاه باشگاه سیاسی فتنه گران نیست
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: نباید کسانی که نقد سازنده می‌کنند را تازه به دوران رسیده خطاب کنیم.
به گزارش روابط دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل فارس؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی امشب در اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در مجتمع ابن حسام بیرجند با انتقاد از مواضع اخیر رئیس جمهور در حمله به منتقدان، افزود: نباید کسانی که نقد سازنده می‌کنند را تازه به دوران رسیده خطاب کنیم.

وی نسبت به فضای سیاسی دانشگاه‌ها هشدار داد و تصریح کرد: دانشگاه باشگاه سیاسی نیست و به حزب خاصی تعلق ندارد که عده‌ای بخواهند برنامه نیروهای ارزشی و ولایی را حذف کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از رئیس جمهور خواست تا جلوی فعالیت فتنه‌گران در دانشگاه‌ها گرفته شود و گفت: چرا حامیان فتنه دانشگاه‌ها را باشگاه سیاسی خود کرده و از فتنه و فتنه‌گران حمایت می‌کنند.

عبادی برخی تحریم‌ها را ناشی از فتنه ۸۸ خواند و افزود: از فتنه ۸۸ منافقین، صهیونیسم‌ها و آمریکایی‌ها حمایت کردند و افرادی که در داخل از فتنه‌گران حمایت می‌کنند باید در مقابل مردم پاسخگو باشند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از خدمات دولت نیز تقدیر کرد و گفت: دولت در یک سال و نیم اخیر خدمات شایسته‌ای انجام داده است اما این سبب نمی‌شود که جلوی انتقاد از دولت گرفته شود.

عبادی در پایان به حضور ۲۰ میلیون زائر در کربلای معلی اشاره کرد و افزود: پیام قیام عاشورا تبعیت از ولایت بود که همه مسئولان باید آن را الگوی خود قرار داده و لحظه‌ای از این مسیر غفلت نکنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا