امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خاورستان: فضای کلی مجلس نسبت به آقای فرهادی مثبت است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خاورستان: فضای کلی مجلس نسبت به آقای فرهادی مثبت است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: هرچند نمایندگان بر سر شاخص‌های اصلی نظام تاکید دارند اما با توجه به موضع گیری‌های این وزیر برآیند کلی مجلس از صحبت‌های ایشان مثبت است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، به نشست مشترک کمیسیون آموزش مجلس با محمد فرهادی به عنوان وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد و گفت: هرچند نمایندگان بر سر شاخص‌های اصلی نظام تاکید دارند اما با توجه به موضع گیری‌های شفاف این وزیر برآیند کلی مجلس از صحبت‌های ایشان مثبت است.
وی افزود: ایشان با حضور خود در مجلس از فتنه برائت جسته و نسبت به حضور فتنه گران در آموزش عالی حساسیت دارند و تاکید کرده اند چنین افرادی نباید در آموزش عالی حضور داشته باشد.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: نگاه اول مجلس ایجاد تعامل و رای است تا زودتر تکلیف وزارتخانه علوم مشخص شود مگر اینکه وزیر پیشنهادی حداقل ها را نداشته و رفوزه باشد.
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه قطعا امروز صحبت‌های مخالفین و موافقین در رای اعتماد مجلس به آقای فرهادی بسیار است، گفت: مطالبی که نمایندگان عنوان می کنند و برنامه هایی که ایشان توضیح می دهند در انتخاب کردن این وزیر پیشنهادی تاثیرگذار است.
وی با بیان این‌که مجلس محلی است که شفاف و صریح واقعیت‌ها را بیان می کند، افزود: ویژگی‌های مثبت و ارزشی ایشان توسط موافقین بیان و اگر نقاط تاریکی در زندگی ایشان وجود داشته باشد توسط مخالفین مطرح می شود.
انتهای پیام/ م

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا