امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با دانا: جذب بازنشستگان در آموزش وپرورش “سیاسی” است/موضوع را در مجلس بررسی می‌کنیم/چرا باید جوانان بیکار بمانند؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با دانا: جذب بازنشستگان در آموزش وپرورش “سیاسی” است/موضوع را در مجلس بررسی می‌کنیم/چرا باید جوانان بیکار بمانند؟

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی گفت: جذب بازنشستگان کاملا اشتباه است و ما این موضوع را در کمیسیون مطرح خواهیم کرد و حتی احتمال دارد از وزیر هم دعوت کنیم تا دراین خصوص توضیح دهد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از دانا؛ حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص جذب دوباره بازنشستگان در آموزش پرورش اظهار داشت: دعوت به کار بازنشسته گان در آموزش و پرورش واقعا اشتباه بزرگی است.

وی افزود: ما جوانان زیادی داریم که در خواست اشتغال دارند، وقتی دولت نتوانسته کار و اشتغال برای این جوانان ایجاد کند چرا باید بازنشسته ها جذب شوند و جوانان بیکار بمانند.

عضو کمیسیون آموزش خاطر نشان کرد: عمدتا این بازنشسته ها سیاسی هستند که یا مدیر می شوند و یا مشاور و دوباره جذب آموزش پرورشی خواهند شد که می خواهد کار سیاسی انجام دهد.

عبادی خاطرنشان کرد: به نظر بنده این کار به هبچ عنوان عاقلانه نیست؛ جالب است که در کدام وزارتخانه ای هم می خواهد این اتفاق بیفتد،وزارتخانه ای که بسیار حساس است و انتصابات در آن باید با برنامه ریزی دقیق صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: آموزش پرورش بیشترین نیروی انسانی را دارد و مسئولین می توانند از همین نیروهای انسانی که در این وزارت خانه وجود دارد استفاده کنند، حتی اگر سیاسی کاری هم می خواهند انجام دهند این نیروها کافی است.

عضو کمیسیون آموزش در پایان خاطرنشان کرد: بنده هر چه فکر می کنم که دوستان چطور می خواهند این طرح را اجرایی کنند چیزی به ذهنم نمی رسد، این طرح کاملا اشتباه است و ما این موضوع را در کمیسیون مطرح خواهیم کرد و حتی احتمال دارد از وزیر هم دعوت کنیم تا دراین خصوص توضیح دهد.

انتهای پیام/م

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا