امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با بسیج خبر داد: استفاده از بیت‌المال در جهت ترویج افکار ضد انقلاب!

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با بسیج خبر داد: استفاده از بیت‌المال در جهت ترویج افکار ضد انقلاب!

حجت الاسلام عبادی  افزود: طبیعتا وزارت ارشاد باید دقت کند و به فیلم هایی مجوز بدهد که مشکلی نداشته باشند،خیلی عجیب است که ما بیاییم از پول بیت المال و اموال جمهوری اسلامی استفاده کنیم در جهت ترویج افکار براندازانه و ضد انقلاب،این که نمی شود و کمی انصاف لازم دارد و باید دقت کرد.

به کزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقرعبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی طی گفتگویی با خبرگزاری بسیج در خصوص مجوز وزارت ارشاد به اکران برخی فیلم‌های سئله دار و حامی جریان فتنه اذعان کرد:فیلم ها در جامعه تاثیرگذارند و به نوعی برای مدتی همنشین افراد می شوند و به قولی می توان گفت”همنشین تو ز تو به باید تا تو را عقل و دین بیافزاید”.

وی ادامه داد: پس طبیعتا چه در عرصه کتاب و چه در عرصه های دیگر باید برای مردم زمینه های خوب ایجاد کنیم نه زمینه هایی که ایجاد ناهنجاری می کند و دشمن می تواند سواستفاده کند و یا اینکه کاری که دشمن صورت داده را تطهیر کند و یا مشکلات اخلاقی و روحی ایجاد کند.

عبادی افزود: طبیعتا وزارت ارشاد باید دقت کند و به فیلم هایی مجوز بدهد که مشکلی نداشته باشند،خیلی عجیب است که ما بیاییم از پول بیت المال و اموال جمهوری اسلامی استفاده کنیم در جهت ترویج افکار براندازانه و ضد انقلاب،این که نمی شود و کمی انصاف لازم دارد و باید دقت کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا