امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقطه اوج حماسه اقتصادی با ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جانب مقام معظم رهبری رقم خورد، گفت: اقتصاد مقاومتی علاوه بر اثرات مثبت اقتصادی، اقتدار سیاسی را نیز در پیش دارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقطه اوج حماسه اقتصادی با ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جانب مقام معظم رهبری رقم خورد، گفت: اقتصاد مقاومتی علاوه بر اثرات مثبت اقتصادی، اقتدار سیاسی را نیز در پیش دارد
حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای‌ اداری شهرستان خوسف ضمن اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری و توجه ویژه مسئولان و مردم به محرومان در آستانه سال جدید و گرامیداشت سالگرد تاسیس کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار داشت: مجموعه کمیته امداد در سطح کشور از لحاظ کاری و ارزشی بسیار موفق عمل کرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه افزود: یکی از فعالیت‌های ارزنده این نهاد حرکت به سمت رویکرد خودکفایی و اشتغال‌زایی برای جامعه هدف کمیته امداد بوده که قابل تقدیر است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای ‌اسلامی ضمن تبریک آغاز هفته منابع‌ طبیعی و ضرورت حفظ این نعمت خدادادی گفت: اگر در این موضوع فرهنگ‌سازی صورت نگیرد طی سال‌های آینده در بحث زیست‌محیطی دچار بحران می‌شویم.

عبادی با اشاره به نامگذاری سال ۹۲ به سال حماسه ‌سیاسی‌ و اقتصادی از جانب رهبر معظم‌ انقلاب اذعان داشت: در سال ۹۲ حماسه سیاسی مدنظر مقام‌ عظمای ‌ولایت با حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و راهپیمایی ۲۲ بهمن محقق شد.

وی ادامه داد: حماسه اقتصادی نیز در حال تحقق است و نقطه اوج این حماسه نیز با ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جانب مقام معظم رهبری رقم خورد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کشور ما در منطقه حساسی قرار دارد که شاهد بحران‌های بین‌المللی است، کشور ما نیز به واسطه اسلامی بودن و پشتوانه عظیم مردمی و به برکت وجود ولایت فقیه و رهبری داهیانه ایشان از قدرت بسیار بالایی در منطقه برخوردار می‌باشد که در تضاد با منافع کشورهای غربی و استکبار است.

عبادی متذکر شد: این تضاد سبب شده تا همواره دشمنان این نظام مقدس با بهره‌گیری از هر شیوه و روشی درصدد ضربه‌زدن به این انقلاب و نظام برآیند، پس باید اقتصاد ما برخلاف اقتصادهای جهانی، نگاه به داخل داشته تا در صورت بروز بحران دچار آسیب نشود.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی علاوه بر اثرات مثبت اقتصادی، اقتدار سیاسی را نیز درپیش دارد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921215000532#sthash.mqtApcX8.dpuf
——————————————————

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا