امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: طلبه‌ها باید با عشق و علاقه درس بخوانند و درس ها را عملی کنند/ اولین نیاز برای فراگیری علم، تقوا است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: طلبه‌ها باید با عشق و علاقه درس بخوانند و درس ها را عملی کنند/ اولین نیاز برای فراگیری علم، تقوا است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر و طلاب مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) بیرجند افزود: اولین نیاز برای فراگیری علم، تقوا است؛ زیرا اگر تقوا نباشد علم منفعتی برای رشد و تعالی بشریت ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی اظهار داشت: طلبه‌ها باید با عشق و علاقه درس بخوانند و درس ها را عملی کنند. عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی به فیلم های اخیر ساخته شده توسط غربی ها اشاره کرد و افزود: آمریکا و کشورهای غربی در این فیلم‌ها نشان می دهند که از پیشرفت علمی دنیای اسلام نگران هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: رواج بی بندباری و همچنین نشان رفتن بنیان و تحکیم خانواده از دیگر ضربه‌های است که غرب با استفاده از فضای فیلم و سینما به کشورهای اسلامی وارد می‌کند. عبادی در بخشی دیگری از سخنان خود خاطرنشان ساخت: فناوری تمدن را به وجود نمی آورد؛ غربی‌ها فناوری قوی دارند ولی تمدن ندارند، تمدن در انسانیت است در فناوری نیست.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در بخش پرسش و پاسخ به نحوه توزیع سبد کالا در کشور اشاره کرد و متذکر شد: مشکلات توزیع این مرحله در ضعف‌های آماری کشور ایران بود که به وضوح در توزیع سبد کالا این موضوع مشاهده شد. وی در پاسخ به سئوالی که روند مذاکرات ژنو را طی مدت گذشته چگونه ارزیابی می‌کنید، بیان داشت: توافقنامه ژنو قدم اول برای مذاکره با دنیا و کاهش تحریم‌ها بود، ولی تیم مذاکره کننده می‌توانست با تلاش بیشتر امتیازات بهتری را بدست آورد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا