امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ظهر امروز به طور سرزده به همراه فرماندار شهرستان از اداره آموزش و پرورش درمیان بازدید کرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی  ظهر امروز به طور سرزده به همراه فرماندار شهرستان از اداره آموزش و پرورش درمیان بازدید کرد

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (نهم اردیبهشت) در حاشیه این بازدید ضمن حضور در نماز جماعت آموزش و پرورش و دیدار با كارشناسان این مدیریت نشستی صمیمی نیزبا فرهنگیان و مراجعه كنندگان به آموزش و پرورش داشت.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پانا؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در این نشست صمیمی اظهار كرد: آموزش و پرورش تنها مرجعی است كه وظیفه‌ی تربین و آموزش نیروی انسانی به عنوان خشت زیر بنا و شالوده جامعه را به عهده دارد. وزارت خانه ای كه مهمترین وزارت خانه در دولنت محسوب شده و لی كم ترین توجه به آن می شود.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، علت اصلی مشكلات فرهنگی و اقتصادی كشور در همه عرصه را كم توجهی به مقوله‌ی آموزش و پرورش دانست و تصریح كرد: اصلاح فرهنگ یك جامعه مترادف با اصلاح تمام امور در آن جامعه است.

وی از علامه شهید مرتضی مطهری به عنوان یك انسان كامل و الگویی مناسب برای جامعه فرهنگی نام برد و ادامه داد: سطح فكر و نگرش استاد مطهری در قلمش تبلور یافته و این رمز ماندكاری آثار این شهید گرانقدر در طول تاریخ انقلاب است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا