امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: برخی سخنرانان ساختارهای نظام از جمله شورای نگهبان را زیر سوال بردند و گویا بنا نیست افرادی با فتنه و فتنه‌گران مرزبندی داشته باشند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: برخی سخنرانان ساختارهای نظام از جمله شورای نگهبان را زیر سوال بردند و گویا بنا نیست افرادی با فتنه و فتنه‌گران مرزبندی داشته باشند
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی در جمع مردم بیرجند در پاسخ به سوالی در مورد چرایی سکوت مسئولان دولتی در مقابل اتفاقات اخیر دانشگاه‌ها افزود: ۱۶ آذر امسال به جای اینکه به برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی در دانشگاه‌ها توجه شود عده‌ای مراتب آموزش عالی را حیاط خلوت خود قرار دادند و بنا داشتند به فتنه‌گران حیاتی دوباره ببخشند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از فارس؛ حجت الاسلام و المسلمین عبادی ادامه داد: در برخی سخنرانی‌ها در دانشگاه‌ها ساختارهای نظام از جمله شورای نگهبان زیر سوال رفت که جای نگرانی دارد و انتظار داریم آقای رئیس‌جمهور پاسخگو باشند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقاتی که در دانشگاه‌ها رخ داد با شعارها و وعده‌های رئیس‌جمهور در ابتدای معرفی کابینه در تناقض است.

عبادی افزود: اقدام قابل تحمل‌تر بستن درب دانشگاه‌ها در ۱۶ آذر بر روی نیروهای ارتشی برای سخنرانی بود و حتی مسئولان دانشگاه‌ها در برنامه‌های سخنرانی نیروهای متعهد نه تنها شرکت نکردند بلکه برنامه‌های موازی گذاشتند که این خلاف نظر رهبری است.

وی با اشاره به فضاسازی علیه مجلس شورای اسلامی افزود: همه دولت‌ها با مجلس به خاطر نظارت‌ها مشکل داشته و خواهند داشت و طبیعی است هیچ دولتی دوست ندارد مجلس شورای اسلامی به او تذکر بدهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا آقای رئیس‌جمهور اعلام می‌کنند وزیر علوم راه وزرای پیشین را خواهد رفت گفت: مجلس شورای اسلامی این دیدگاه رئیس‌جمهور را پای شکست دولت و عدم رای آوردن گزینه‌های پیشنهادی می‌‌گذارد و چنانچه آقای فرهادی بخواهد راه وزرای قبلی دولت را برود مجلس قاطعانه برخورد خواهد کرد.

عبادی تصریح کرد: در مورد فرجی‌دانا با وجود اینکه استعلام از وزارت اطلاعات منفی بود و برنامه‌هایی خلاف مبانی انقلاب در دانشگاه‌ها شکل می‌گرفت مجلس بارها به تذکر دفاع کرد و به نوعی با دولت مدارا کردیم اما وزیر سابق علوم راهش را اصلاح نکرد و نمایندگان مجبور به استیضاح او شدند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا