امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عبادی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»: دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی یک شعار بسیار حساب شده و دقیق است/ نقد سازنده و حساب شده بالا‌ترین کمک به دولت است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عبادی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»: دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی یک شعار بسیار حساب شده و دقیق است/ نقد سازنده و حساب شده بالا‌ترین کمک به دولت است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی یک شعار بسیار حساب شده و دقیق از سوی مقام معظم رهبری در این مقطع زمانی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در بیرجند، ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و تسلیت شهادت حضرت زهرا (سلام الله علی‌ها) و با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ با نام سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» گفت: دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی یک شعار بسیار حساب شده و دقیق از سوی مقام معظم رهبری در این مقطع زمانی است.

وی با بیان اینکه این شعار از یک سو به این معنی بود که مردم یک سری مطالباتی مانند اشتغال و تورم، مبارزه با مفاسد اقتصادی و رفع بروکراسی از دولت دارند، گفت: مردم علاقه‌مند هستند که دولت و سایر دستگاههای اجرایی در راستای رفع این مشکلات قدم بردارند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: از سویی هم دولت هم چون وظیفه بسیار سنگینی با توجه به تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی بر دوش دارد، نیاز است که به دولت هم کمک شود و مردم هم دولت را در رفع مشکلات همراهی و حمایت کنند.

عبادی با بیان اینکه حمایت از دولت و کمک به دولت را مقام معظم رهبری لازم دانستند و همه باید به دولت در رفع مشکلات کمک کنند، گفت: مردم هم شرایط دولت را درک و به دولت در رفع و حل مشکلات کمک کنند؛ اما این به معنی این نیست که نقد سازنده صورت نگیرد؛ بلکه نقد سازنده و حساب شده و کار‌شناسی شده بالا‌ترین کمک به دولت و همه مسئولان است.

وی با بیان اینکه همدلی و هم زبانی می‌تواند موجب شود تا مشکلات بزرگی هم اگر در کشور باشد با همدلی دولت و ملت به راحتی حل شود، افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون با همراهی و همدلی و همزبانی که مردم و مسئولان در کشور وجود داشته است، مشکلات بزرگی که سد راه بوده، حل شده است.

نماینده بیرجند، خوسف، درمیان در مجلس بیان داشت: اگر برخی از این مشکلاتی که در ایران است در سایر کشور‌ها می‌بود دچار چالش‌های جدی می‌شدند اما در کشور ما بدلیل همدلی و همزبانی دولت و ملت دچار چنین گرفتاری هایی نشدیم.

عبادی گفت: مهم این است که بتوانیم روند تکاملی را طی کنیم که مردم از جهت اقتصادی، معنوی و فرهنگی به تعالی روز افزونی دست پیدا کنند که این با همراهی و همدلی حاصل خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا