امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: رمز موفقیت سپاه قدس دفاع از مظلوم است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: رمز موفقیت سپاه قدس دفاع از مظلوم است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جمع مربیان عقیدتی سیاسی شهرستان خوسف با اشاره به اینکه معنویت و اسلام با نیروهای مسلح عجین شده است، گفت: رمز موفقیت نیروی سپاه قدس معنویت و دفاع از مظلوم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌‌الاسلام سید محمد باقر عبادی صبح امروز در مراسم گرامیداشت هفته عقیدتی سیاسی بسیج شهرستان خوسف، اظهار داشت: انقلاب اسلامی با دیگر انقلاب‌های منطقه و دنیا تفاوت‌های بسیار زیادی دارد.

وی افزود: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل رنگ و بوی خدایی ، معنوی و اسلامی دارد و بقیه انقلاب‌های دیگر جنبه اقتصادی، ستیز با معنویت و دین خدا و مبارزه با ادیان داشته‌اند.

عبادی تصریح کرد: دین اسلام بسیار ناب است و در تمام عرصه‌های حکومت‌داری، زندگی، اجتماع و فرهنگ حرف برای گفتن دارد.مسلمانان هرقدر به اسلام توجه بیشتری کردند پیشرفت کردند.دین اسلام با جنبه امور نظامی، اقتصاد، فرهنگ و اجتماع عجین شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا گروهی به نام داعش را به وجود آورده که منسوب به اسلام هستند، اضافه کرد: وزیر امورخارجه سابق آمریکا به صراحت اعلام می‌کند که «داعش را ما بوجود آورده‌ایم». داعش آمده است که دولت‌هایی که با اسلام مرتبط هستند را نابود کند چراکه می‌خواهد بگوید دولت اسلامی جنایت‌کار و آدم‌کش است و با خیلی موارد دیگر مخالف است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  داعش سکه قلابی آمریکا از دولت اسلامی است، افزود: سناریو آمریکایی و اسرائیلی داعش شکست‌خورده است.

عبادی ادامه داد: رعایت اصول اخلاقی، کمک به مظلوم و صداقت سیاست ایران اسلامی در منطقه و دنیاست. عربستان دیگر ذره‌ای بین امت‌های اسلامی طرفدار ندارد، چراکه رویکردی که بدون رنگ و بوی الهی باشد شکست خورده است.رمز موفقیت سپاه قدس و نیروهای مسلح ایران معنویت و اسلامیت است که امروز موفق‌ترین نیرو در منطقه و دنیا است.

این مقام مسئول با بیان اینکه ملت ما نیز با معنویت و اسلام توانستند تحریم‌ها را تحمل کنند، ادامه داد: این‌گونه تهدیدها دیگر اثر ندارد.

وی خاطرنشان کرد: جایگاه عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح برای انقلاب اسلامی بسیار اهمیت دارد.

انتهای پیام/۶۹۰۰۸/خ۳۰

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا