امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: ابراز ارادت به فتنه‌گران محکوم است / فتنه ۸۸ جنگ به نظام بود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: ابراز ارادت به فتنه‌گران محکوم است / فتنه ۸۸ جنگ به نظام بود

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس با محکوم کردن حمایت از اصحاب فتنه گفت: هرگز نباید احساس بشود که مرزهای بین حق و باطل به هم بریزد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار داشت: اصحاب فتنه در جریان فتنه ۸۸ به جنگ انقلاب، ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی برخاستند و این گناه، گناه بزرگی است که به راحتی قابل‌بخشش نیست.

وی با محکوم کردن حمایت برخی افراد از اصحاب فتنه خاطرنشان کرد: هرگز نباید احساس بشود که مرزهای بین حق و باطل به هم بریزد؛ چه عمدا چه سهوا و هیچگاه نباید این چنین تلقی در باب دوستی با فتنه‌گران در مردم ایجاد شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: گناه فتنه‌گران غیرقابل‌بخشش است و آحاد جامعه باید فاصله خود را با اصحاب فتنه مشخص کنند.

عبادی با بیان اینکه در بحث فتنه باید محور و مبنا فرمایشات مقام معظم رهبری باشد، افزود: مسئولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار و محور قرار دهند.

وی تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری حجت است و با حرکت در راستای فرمایشات معظم‌له قطعا و یقینا انقلاب ما با قدرت و قاطعیت بیشتری پیش خواهد رفت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا