امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: پيگير تفحص از بورسيه‌هاي سال ۶۸ به بعد هستيم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی: پيگير تفحص از بورسيه‌هاي سال ۶۸ به بعد هستيم
حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به  پیگیری موضوع تحقیق و تفحص از بورسیه‌های سال ۶۸ به بعد در کمیسیون متبوع  خود گفت: موضوع تحقیق و تفحص مورد ذکر در حال حاضر در دستور کار کمیسیون آموزش قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در  گفتگو باخبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به ابعاد تخلف در بورسیه‌ها افزود: همواره در مبحث بورسیه‌ها زمینه‌ای برای رانت‌خواری عده‌ای باز بوده و قطعا تحقیق و تفحص مذکور باید در چارچوب عدالت و احقاق حقوق مساوی در این موضوع صورت گیرد.

عضو کمیسیون آموزش مجلس تاکید کرد: بدون شک در موضوع بورسیه‌ها حیثیت و آبروی افراد در میان بوده و افرادی که هیچ گونه منع قانونی نداشته‌اند در این موضوع مورد اتهام قرار گرفتند.

عبادی در پایان با اشاره به برخورد قانونی با متخلفین در موضوع بورسیه‌ها خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس همواره خواستار این هستند تا با کسانی که تخلفشان در موضوع بورسیه‌ها محرز شده برخورد جدی، قانونی و قضایی صورت گیرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا